MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Pro Paket v4 Tema Renklerini Ayarlamayı Yapabilen Var mı ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamun Aleykum Arkadaşlar ! Ben Bir Forum Sitesi Açtım , Sizden Ricam Pro Paket v4 Temanın Rengini Değiştirmeniz , Temanın Arka Plan Rengini Klasik Bir Siyah Olması , Kategori Renkleri Beyaz , Forum İsimlerinin Arka Plan Rengi Klasik Siyah , Forum İsimleri Kırmızı , Kullanıcı Paneli Klasik Siyah , Forumun Menülerinin Yazı Rengi Beyaz ,Sohbet Kutusunun Arka Plan Rengi Klasik Açık Renkte Siyah , Nasıl Anlatsam Şöyle Diyeyim :
Klasik Kırmızı Renk - Beyaz Renk - Klasik Siyah Hoş Ve İlgi Çekici Güzel Bir Tema Olmasını İstiyorum , Yardımcı Olur Musunuz Size Duacı Olurum , Ben Bu Renkleri Ayarlayamıyorum .

Örnek Site :

Kod:
www.ilimalemi.com

Bu Dediklerim Olmayacaksa Pro Paket Temalarından Siyah Bir Tema Arıyorum , Nasıl Bulabilirim , Yardımcı Olur Musunuz ?
blackinci.com gir ordan mybb temalarından seç siyah felan
Yalnız sürümünüz 1.6.10 sa tema yüklemiyor haberiniz olsun.. Şablonlar değişmiş.
Arkadaşlar Ben Mybb Pro - v7 Sürümünü Kullanıyorum , Bu Nedenle Dedim Pro Paket Black (Siyah) Tema Arıyorum , Depresif Dediğin Siteye Baktım Ama Yoktur , Kimse Siyah Bir Pro Paket Teması Paylaşmamış , İki Gündür Araştırıyorum Ama Bulamıyorum