MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB 1.6.10 ile gelen Tema yükleme hatası!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar http://mybbdepo.com/ßyßurak-vb3-vbulleti...onusu.html linkteki temayı yüklüyordum. XML import edince şöyle hata geldi:
Güvenlik sorunu teşkil edebilecek bir tema bulundu. Lütfen bu sorun ile ilgili MyBB Türkçe Destek forumunu ziyaret ediniz.
Bu ne anlama geliyor??

Bu sorun 1.6.10 ile ilgili olabilirmi 30 dk önce güncellemiştim.
Yeni Yama İle Şablonlar Değiştiği İçin Temada Eski Olduğu için Uyarı Veriyor. Düzeltmenin Yolunu Şimdilik Bilmiyorum
25 tane şablonda güncelleme/değişiklik oldu bu durumdan dolayı hata vermesi normal, yani sanırım şuan için mevcut temalar patlama noktasına geldi ..
1.6.9 da yükleyip 1.6.10!a geçirirsem bir şey olurmu peki ?
(23-04-2013, Saat:19:18)mali32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.6.9 da yükleyip 1.6.10!a geçirirsem bir şey olurmu peki ?

Site elinizde kalır..!
(23-04-2013, Saat:19:18)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-04-2013, Saat:19:18)mali32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.6.9 da yükleyip 1.6.10!a geçirirsem bir şey olurmu peki ?

Site elinizde kalır..!

Ama ben yaptım oldu ..
Site:
Kod:
forum.meraket.net
Tema, siteye yüklü iken güncelleyip sürüm atladığınızda sorun olmaz, ben siteyi geri yüklesem diye anlamıştım kusura bamayın. Temayı, siteyi güncelledikten sonra yüklediğinizde sorun yapıyor sadece.

Ayrıca, manuel tema güncelleme konusuda açacağım , bu sorunların önüne geçmek için.
Temanın userprofile_avatar şablonu güvenlik hatası gösteriyor. Yapımcısı ilgilenirse iyi olur.
Kod:
<div class="userprofile_avatar">{$mybb->user['avatar}</div>

Alttaki gibi olması gerekiyor.
Kod:
<div class="userprofile_avatar">{$mybb->user['avatar']</div>
Sayfalar: 1 2 3