MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SunShine Rank Seti V3{Süper,Oval,Butona Özel İkon,Her Gruba Özel Arkaplan}
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
SunShine Rank Seti V3

Yapımcısı: UmutcanTR
Kullanım Yeri:Her Türlü Forum Sitesi
resim

Kod:
http://www.dosya.tc/server6/lqKL1t/SunShineR_tbeSetiV3.rar.html

Ayrıca Yapım Süresi:35-40 Dk

Rar şifresi: mybbdepo.com
Edit:Rar şifresi eklendi...
Eline sağlık, daha iyisi olabilirdi Gülümseme
(23-04-2013, Saat:18:39)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık, daha iyisi olabilirdi Gülümseme

Acele olduğundan dolayı Elimdeki Style Larla yaptım arama falan yapmadım
(23-04-2013, Saat:18:42)umutcantr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-04-2013, Saat:18:39)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık, daha iyisi olabilirdi Gülümseme

Acele olduğundan dolayı Elimdeki Style Larla yaptım arama falan yapmadım

Styleslarını kendin oluşturmayı dene Gülümseme
Öncelikle teşekkürler, fakat madem ücretsiz neden indirme linki konuya eklemiyorsunuz? Milleti dolandırmak zevk mi veriyor size anlamıyorum ki. Milletin işi gücü yok, seni twitter'da ekleyecek sonra mesaj atacak bir saat dil dökecek belkide rica edecek sizde belki vereceksiniz... Nerden bilelim biz sizin takipçi kasmaya çalışıp çalışmadığınızı????

Ayrıca tıklanabilir link eklemek yasak, biraz şu forum kurallarını öğrenin, nedir bu foruma girer girmez paltır küldür konu açmak anlamıyorum.
(23-04-2013, Saat:18:45)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle teşekkürler, fakat madem ücretsiz neden indirme linki konuya eklemiyorsunuz? Milleti dolandırmak zevk mi veriyor size anlamıyorum ki. Milletin işi gücü yok, seni twitter'da ekleyecek sonra mesaj atacak bir saat dil dökecek belkide rica edecek sizde belki vereceksiniz... Nerden bilelim biz sizin takipçi kasmaya çalışıp çalışmadığınız????

Ayrıca tıklanabilir link eklemek yasak, biraz şu forum kurallarını öğrenin, nedir bu foruma girer girmez paltır küldür konu açmak anlamıyorum.

Bir dakika şuanda konuya direk ekliyorum normalde twitterden alan kişilerden takip değilde psd kullanımı ile bir istek yapcaktım şimdilik psd paylaşmayalım sonra psd de paylaşacağım
(23-04-2013, Saat:18:50)umutcantr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23-04-2013, Saat:18:45)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle teşekkürler, fakat madem ücretsiz neden indirme linki konuya eklemiyorsunuz? Milleti dolandırmak zevk mi veriyor size anlamıyorum ki. Milletin işi gücü yok, seni twitter'da ekleyecek sonra mesaj atacak bir saat dil dökecek belkide rica edecek sizde belki vereceksiniz... Nerden bilelim biz sizin takipçi kasmaya çalışıp çalışmadığınız????

Bir dakika şuanda konuya direk ekliyorum normalde twitterden alan kişilerden takip değilde psd kullanımı ile bir istek yapcaktım şimdilik psd paylaşmayalım sonra psd de paylaşacağım

Bizim sizlerin normal konu açabilmesi için mecburen uyarmamıza neden gerek var!, siz bilmiyor musunuz bu tür konular yasak.
degisiklik yaptiginiz yerleri belirtirmisiniz.
Sayfalar: 1 2