MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretli Tema Yapılır ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Evet Arkadaşlar İsteyene Tema Yapabilirim Msn Eklemeniz Yeterli Olacaktır Gülümseme Fiyat: 12 TL (Kontor / Turkcell)

İletişim: Özel Msaj
Arkadaşa kefilimdir. Memnun olmayanlar bana mesaj atsınlar ben ücretsiz yaparım sorunları düzeltirim destek veririm.
Hayırlı satışlar kardeşim..
(12-04-2013, Saat:19:37)Youtube Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşa kefilimdir. Memnun olmayanlar bana mesaj atsınlar ben ücretsiz yaparım sorunları düzeltirim destek veririm.

Kuzey herkese kefil olmamanı tavsiye ederim Gülümseme Bu adamın daha doğrusu bu çocuğun temalarına bir bak sonra tekrar düşün istersen eğer kefil olursan başın çok yanar Göz kırpma

Tabi müşteri bulur mu bilemem oda bir ümit.
(12-04-2013, Saat:19:40)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(12-04-2013, Saat:19:37)Youtube Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşa kefilimdir. Memnun olmayanlar bana mesaj atsınlar ben ücretsiz yaparım sorunları düzeltirim destek veririm.

Kuzey herkese kefil olmamanı tavsiye ederim Gülümseme Bu adamın daha doğrusu bu çocuğun temalarına bir bak sonra tekrar düşün istersen eğer kefil olursan başın çok yanar Göz kırpma

Tabi müşteri bulur mu bilemem oda bir ümit.

Eyvallah abi tavsiyen için sağol ama bu cocugu tanırım temaları güzel değil o yüzden müşteri cekemez gibi biraz gayret etmesi lazım belki 1-2 kişi cekerse bende destek olurum birkac şey öğrenir. Kendini geliştirir benim içinde eskiden senin gibi laflar ediyorlardı bu cocuk yapamaz falan dediler sonra birisi elimden tuttu bak ne günlerdeyiz Gülümseme
(12-04-2013, Saat:19:42)Youtube Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah abi tavsiyen için sağol ama bu cocugu tanırım temaları güzel değil o yüzden müşteri cekemez gibi biraz gayret etmesi lazım belki 1-2 kişi cekerse bende destek olurum birkac şey öğrenir. Kendini geliştirir benim içinde eskiden senin gibi laflar ediyorlardı bu cocuk yapamaz falan dediler sonra birisi elimden tuttu bak ne günlerdeyiz Gülümseme

Benim dediğim ile senin dediğin farklı.

Bir insanın kendini geliştirmesi için elinden tutmak,yardım etmek farklıdır. Ama kefil olursan o adamın yaptığı yanlışlara sen katlanmak zorundasın.

Örneğin; hayalet yada adı neyse emre sanırım. Emre diyelim bir kişiye tema yaptı adam tema tasarımını emre'nin zevkine bıraktı emre temayı teslim etti bu ne kardeşim dedi. Temayı beğenmedi vs.vs. bu durumda başı yanacak olan sensin. Eğer emre bu durumu kabul etmez ise sorumlu sen olursun.

Elbette yardımcı olman güzel ama kefil olman bence biraz yanlış olmuş. Bu devirde insan 10 yıllık arkadaşına bile kefil olurken tereddütte kalıyor.
Kardeşim Temalarımı Siz Beğenmiyor Olabilirsiniz Fakat Beğenenler İllaki Vardır Gülümseme
Emre, Resul Abi haklı birşey söylüyor aslında ama Resul Abi bence müşteri gelmez yada gelirse önce temayı yaptırır bakar sonra parayı atar o sırada bende devreye girer 2-3 katkıda bulunurum Gülümseme
(12-04-2013, Saat:20:06)Youtube Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emre, Resul Abi haklı birşey söylüyor aslında ama Resul Abi bence müşteri gelmez yada gelirse önce temayı yaptırır bakar sonra parayı atar o sırada bende devreye girer 2-3 katkıda bulunurum Gülümseme

Hayırlısı diyelim Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3