MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Avatarı Otomatik Boyutlandırma Nasıl Yapılır?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Postbit'te dahil , Profilde Dahil Avatarı Boyutlandırmak İstiyorum, Nasıl Derseniz;
Örneğin; Sınır 200x200 , Ben 500x500'de Koysam o oraya Uyumluluk Sağlasa olurmu?
Yani 200x200 Bulun Uyarısı Vermese Kendisi Otomatik Boyutlandırsa?

Onu Hangi Eklenti yada Hangi Kod ile yapıyoruz? İlgilenenleri Bekliyorum Konuya Olmazsa Team Viever ile yapabilirler Gülümseme

Site: Turkce-Oyun.com/Forum
Şöyle bir taktik uygulayabilirsiniz. Admin paneli > ayarlar sekmesinden > üye kaydı ve profil ayarları isminde bir bölüm var

ona tıklayın açılan ayarların en altına inin orta otomatik avatar boyutlandırma var onu istediğiniz gibi seçin sonra 2 ayar üstünde maximum avatar boyutu ayarı var. orayada istediğiniz maximum boyutu yazın.

Daha sonra yine aynı ayarlar sekmesinden konu gösterimi ayarları kısmına girin ve ordan konularda avatar boyutunun hangi boyutlarda olmasını istiyorsanız onu yazın büyük ihtimalle otomatik küçültme yapacaktır.

Ama küçültme yaparken avatarın görüntüsünü bozabilir.
@Screwy İlgin için teşekkürler Fakat anlamadım, Team Viever ile yapabilir miyiz?
(06-04-2013, Saat:13:13)M.Brando Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@Screwy İlgin için teşekkürler Fakat anlamadım, Team Viever ile yapabilir miyiz?

Teamwiever kullanmıyorum artık Gülümseme

Yazdıklarımı biraz dikkatle okuyup yapmaya çalışırsan yapabilirsin yada bana demo bir hesap oluşturup özel mesajdan şifreyi at ben yapayım.