MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google’dan Uzun Süre Konuşulacak 1 Nisan Şakası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Google Burun (Google Nose)

Google’ın bu yılki 1 Nisan şakaları arasında şüphesiz en dikkat çekici olanı beta ibaresiyle arama ekranında karşılaşabileceğiniz Google Burun (Google Nose) sayfası. Gerçek bir servis gibi hazırlanan Burun, Google ana sayfasında yer alan ”Yeni! Bu koku ne? Google Burun ile keşfedin” yazısındaki linke tıkladığınızda sizi karşılıyor.

“Koklamak inanmaktır.” sloganıyla sunulan sözde yeni hizmet, sayfada yer alan açıklamalara göre arama motoru teknolojisinde koku devrimi yaratıyor. Arama sonuçlarına koklama seçeneğinin de eklendiği bu yaratıcı şaka, “Burnunuzu ekrana mümkün olduğunca yaklaştırın ve Enter’a basın.” yönlendirmesiyle doruğa çıkıyor.

Ben kokladim denedim cidden Gülümseme
1 Nisan eşşek şakaları bunlar ya denemeyin denerseniz hiç birşey olmadığını anlarsınız Açık Ağızlı Gülümseme
(01-04-2013, Saat:18:01)Erdem Alsırt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 Nisan eşşek şakaları bunlar ya denemeyin denerseniz hiç birşey olmadığını anlarsınız Açık Ağızlı Gülümseme

Hemde ne eşek sakası, ben inanmadım ama yinede merak ettim Açık Ağızlı Gülümseme
(01-04-2013, Saat:17:47)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben kokladim denedim cidden Gülümseme

google da kitab aradigim yerde gordum ve bende denedim citden su an sakayi youtube yapiyor Açık Ağızlı Gülümseme