MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rar dosyaları bozuldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :http://www.egitimdeposu.net/
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Eklentiler bozuldu
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

Arkadaşlar siteye eklediğim rar dosyalarını siteden indirdiğimde arşiv hatalı uyarısı vermye başladı. TÜm eklentiler bu şekilde. Hepsini tek tek ekleyemem bir çözümü var mı. Rar dosyalarının hepsi bozuldu. Chmod izinlerini ayarladım ve forum bakımından sayma ve yapılandırma yaptım düzelmedi.

YARDIM EDEBİLECEK YOK MU?
ftp de uploads klasörünü ve içindeki rakamlardan oluşan klasörlerin chmod ayarlarını kontrol et, bu ayarlar 777 olması gerekiyor.
Hepsi 777 kardeş kontrol ettim.
Emin olmak için Bu klasör ayarlarını CPanel de Dosya yöneticisinden kontrol et.

Sadece .rar dosyaları mı yoksa diğer uzantılı dosyalar da hatalı mı?
Sayma & Yapılandırma kısmında Eklenti tırnaklarını yapılandırırken hata verdi mi?
Hepsi hatalı doc dosyaları falanda bozuk çıkıyor. Hata vermedi başarılı bir şekilde sayıldı yazdı.

Cpanel dosya yöneticisine nerden giriyoruz
Kullandığın panele gir menülerde olacak Dosya yöneticisi yazar. ingilizce ise File manager yazar.

Sayımı tekrar yap ekranı takip et, hata gelir ve bir anda geçer, sonuçta başarılı yazar.
EVet hata gelip gidiyor. Bunu nasıl düzelteceğiz
uploads klasörü içinden eklentiler silinmiş olabilir yada klasörlerin chmod ayarı 777 değildir. Yani dosyaları okuyamıyordur.

Bunu öğrenmek için, hata görüntüsünü alıp attach dosya adını uploads klasörü içinde olup olmadığına bakmak. eğer dosya var ise chmod ayarında sorun var demektir.
Sayfalar: 1 2