MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mesaj Editörü Butonları Kayboldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
http://www.asalak.org/tr
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.9
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. G33K Resim boyutlandırıcı (2.3),
  2. Google SEO (1.6.5),
  3. Ziyaretçilere Link Gizleme Plugin (1.0),
  4. Bugün Online Olanlar Gelişmiş (2.0),
  5. Profesyonel İstatistikler (1.9.5),
  6. Stop forum spam plugin (1.2),
  7. Etiketleme Eklentisi (1.3.4)
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Mesaj editöründeki butonlar kayboldu.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim

NOT: Ben buraya sorunumu yazmadan önce internette araştırdım. Genelde js çakışması olabilir diyorlar en son eklediğiniz eklenti nedir diye soruyorlar. Şöyle cevap vereyim en son dün gece myalerts bildirim eklentisini eklemeye çalıştım ama başaramadım onunda kaldırdım ve dosyalarını sildim. 10 dk öncesine kadar herşey normaldi konu ekliyordum hatta 3 tane video ekledim birden ne olduysa kendi kendine gitti.

NOT2: Default temada butonlar yerinde her şey normal.
headerinclude şablonunun yedeğini al sonra o şablonu orjinale dönüştür sabah demo amaçlı site açmıştım bendede aynısını yapmıştı o şekilde düzelmişti.
(31-03-2013, Saat:21:36)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]headerinclude şablonunun yedeğini al sonra o şablonu orjinale dönüştür sabah demo amaçlı site açmıştım bendede aynısını yapmıştı o şekilde düzelmişti.

Aynen, %90 düzelecektir. Fakat temanın kendine ait .js dosyaları varsa dikkat etmek gerekir, hatayı düzeltmek için gerekli .js dosyalarının da çağırma yollarını silmiş oluruz Göz kırpma
Hocam sorun nedir anlamadım ama şöyle bir yol izledim.
Temanın xml dosyası vardı bende farklı bir isimle ekledim
headeri footer kodlarını ve global.css kodlarını eski temadan yenisine kopyaladım düzeldi.
Konu kapanabilir... Teşekkürler..

Yalnız kapanmadan şu sorumu yanıtlarsanız mutlu olurum editör mesak alanı çok büyük onu nasıl küçültebilirim Gülümseme
(31-03-2013, Saat:21:50)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorun nedir anlamadım ama şöyle bir yol izledim.
headeri footer kodlarını ve global.css kodlarını eski temadan yenisine kopyaladım düzeldi.

Yalnız kapanmadan şu sorumu yanıtlarsanız mutlu olurum editör mesak alanı çok büyük onu nasıl küçültebilirim Gülümseme

Sadece bu temada mı büyük ?
(31-03-2013, Saat:21:56)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(31-03-2013, Saat:21:50)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorun nedir anlamadım ama şöyle bir yol izledim.

Sadece bu temada mı büyük ?

Evet hocam temada büyük