MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Web Sitesi Programları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar sizlere bir sual?
Ben bir siteyi; grafikleri felen tasarladım işte caps alırmış gibi bitirdim sonra o siteyi bize koda çevirecek bi program var mı?
Adobe Fireworks den yaptığımız bir çalışmayı mesela.. Kod yazmaktan yoruldum da.. Gülümseme

Birde sizler hangi programları kullanıyorsunuz?
Direk koda döken program bildiğim kadarı ile yok ama dreamwiever ile kodlayabilirsin.
Dreamweaver ile kodluyorum zaten fakat firemeworks felen yapmıyor mu bu işi?
(29-03-2013, Saat:20:01)ßy Yunus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dreamweaver ile kodluyorum zaten fakat firemeworks felen yapmıyor mu bu işi?

Fireworks da nasıl yapılır hatırlamıyorum tam olarak ama ps de kod olarak aktarıyor. Ama effect yönünden sıkıntı oluyor.
PS de öyle oluyor FW'nin tek linki var mı? Sende CS6 bulabilir misin ben baktım ama hep Adobe Dowland Manager den indirmeye çalışıyorum oda hesap istiyor..
Web Site x5
Web Page Maker
Dreamweaver

programlarını kullanabilirsin.. İyi günler.
(29-03-2013, Saat:20:05)ßy Yunus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]PS de öyle oluyor FW'nin tek linki var mı? Sende CS6 bulabilir misin ben baktım ama hep Adobe Dowland Manager den indirmeye çalışıyorum oda hesap istiyor..

Warez dosya paylaşımı yapmak yasak sanırım. Onun için daha fazla yardımcı olamam Gülümseme
(29-03-2013, Saat:20:09)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(29-03-2013, Saat:20:05)ßy Yunus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]PS de öyle oluyor FW'nin tek linki var mı? Sende CS6 bulabilir misin ben baktım ama hep Adobe Dowland Manager den indirmeye çalışıyorum oda hesap istiyor..

Warez dosya paylaşımı yapmak yasak sanırım. Onun için daha fazla yardımcı olamam Gülümseme

Ben buldum zaten.. Sağ ol.. Yardımın için.. İyi akşamlar..