MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eklenti Boşaltmak Nasıl Yapılır?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Selamınaleykum Cumanız mübarek olsun..

Myalerts bildirim eklentisi var ya o eklentiyi kullanıyorum. Artık bildirimler sırf bende 66 sayfaya geldi. Diğer üyelerde de durum aynıdır. Siteyi kasmaması için o bildirimleri nasıl silebilirim. Çünkü eklentiyi kaldırmak istemiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim. Gülümseme
Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.
Kod:
mybb_alerts
tablosu eklentinin tablosudur. Diğer benzer isimdeki
Kod:
mybb_alert_settings
tablolar yine aynı şekilde eklentinin tablosudur. (Eklentilerden kaldırdıktan sonra veritabanından kaldırın)
(29-03-2013, Saat:13:59)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
mybb_alerts
Kod:
mybb_alert_settings
tablolar yine aynı şekilde eklentinin tablosudur. (Eklentilerden kaldırdıktan sonra veritabanından kaldırın)

Hocam ben eklentiyi kaldırmak istemiyorum ki. Eklentideki bildirimler çok oldu veritabanını kasmaması için eklentiyi nasıl boşaltacam onu soruyorum Gülümseme

(29-03-2013, Saat:13:36)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.

Hocam işte o tablonun hangisi olduğunu bilmiyorum Gülümseme
(29-03-2013, Saat:15:00)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(29-03-2013, Saat:13:59)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
mybb_alerts
Kod:
mybb_alert_settings

Hocam ben eklentiyi kaldırmak istemiyorum ki. Eklentideki bildirimler çok oldu veritabanını kasmaması için eklentiyi nasıl boşaltacam onu soruyorum Gülümseme

(29-03-2013, Saat:13:36)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi daha önce kullanmadım, fakat eğer ayarı vs. yoksa admin kp'de, Veritabanından bildirimlerin depolandığı tabloyu bulup boşaltın.

Hocam işte o tablonun hangisi olduğunu bilmiyorum Gülümseme

uğraşmak lazım ben eklentiyi kaldırdıktan sonra hiç kalıntı bırakmasın anlamında anladım.

Kendimde yüklü olmadığı için bilemiyorum eklentinin içindeki kodlarda tüm bildirimleri sil var öyle biryer bulabildim mi ? (umarım kullanıcının kendi hesabını sadece bağlamıyordur)