MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Logo Banner Değişmiyor Yardım Lütfen!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sorun çözüldü.
Header kodlarını buraya code tagları içerisinde yazar mısınız?
(27-03-2013, Saat:22:55)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Header kodlarını buraya code tagları içerisinde yazar mısınız?
Kod:
<a name="top" id="top"></a>    <div id="shadow">        <div id="container">            <h1><span class="invisible">{$mybb->settings['bbname']}</span></h1>            <div id="header">                <a class="link" href="./" title="{$mybb->settings['bbname']}"></a>                <div id="search">                    <form action="{$mybb->settings['bburl']}/search.php" method="post"><span class="noborder"><label for="search_box"><span id="search_left"> </span></label><input name="keywords" id="search_box" title="Aramak istediğiniz kelimeyi giriniz." type="text" value="Aranan Kelime..?" onfocus="if(this.value == 'Aranan Kelime..?') { this.value = ''; }" onblur="if(this.value=='') { this.value='Aranan Kelime..?'; }" /><input value="Ara/Bul" name="submit-search" id="search_button" type="submit" /><input type="hidden" name="action" value="do_search" /></span></form>                </div>                <div id="menu">                    <ul>                    <li><a rel="home" href="{$mybb->settings['bburl']}/" title="Ana Sayfa">Ana Sayfa</a></li>                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/portal.php" title="Portal">Portal</a></li>                    <li class="active"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php" title="Forum">Forum</a></li>                    <li><a rel="nofollow" href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php" title="{$lang->toplinks_search}">{$lang->toplinks_search}</a></li>                    <li><a rel="nofollow" href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php" title="{$lang->toplinks_memberlist}">{$lang->toplinks_memberlist}</a></li>                    <li><a rel="nofollow" href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php" title="{$lang->toplinks_calendar}">{$lang->toplinks_calendar}</a></li>                    <li><a rel="nofollow" href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help" title="{$lang->toplinks_help}">{$lang->toplinks_help}</a></li>                    </ul>                </div>            </div>        <div id="content">            <hr class="hidden" />            <div id="panel">                {$welcomeblock}            </div>        <hr class="hidden" />        <br class="clear" />            {$pm_notice}            {$bannedwarning}            {$bbclosedwarning}            {$unreadreports}            {$pending_joinrequests}            <navigation><br />
Kodlarda logo kodu yok ama düz yazı gibi çıkmış kodları ayırt edemiyorum Karışık olmuş böyle Açık Ağızlı Gülümseme
bir ara bende temayı düzenliyordum ama hiç bir değişiklik olmuyor kafayı yiyecektim sonra bi baktım yanlış temayı düzenliyorum :p siz de yanlış temayı düzenliyor olabilirsiniz Gülümseme
(27-03-2013, Saat:23:04)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bir ara bende temayı düzenliyordum ama hiç bir değişiklik olmuyor kafayı yiyecektim sonra bi baktım yanlış temayı düzenliyorum :p siz de yanlış temayı düzenliyor olabilirsiniz Gülümseme
Doğru tema ya pro v7 teması yüklü şuan ve logo değişmiyor bu tema logo değişimini desteklemiyormu? yoksa tema bozuk mu ?
temayı burdan indirdim.
Pro-v7_Default-theme oluyor
(27-03-2013, Saat:23:06)Erdem Alsırt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-03-2013, Saat:23:04)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bir ara bende temayı düzenliyordum ama hiç bir değişiklik olmuyor kafayı yiyecektim sonra bi baktım yanlış temayı düzenliyorum :p siz de yanlış temayı düzenliyor olabilirsiniz Gülümseme
Doğru tema ya pro v7 teması yüklü şuan ve logo değişmiyor bu tema logo değişimini desteklemiyormu? yoksa tema bozuk mu ?
temayı burdan indirdim.

Pro-v7 default teması normalde kurulum dosyalarının içinde var ordan kurmayı deneyin. Birde sitede şuan logo yok. Orda arkaplan eklenmiş ve link verilmiş. Logo eklenmesi için öncelikle arkaplanın düzenlenmesi gerekli diye düşünüyorum.
(27-03-2013, Saat:23:08)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-03-2013, Saat:23:06)Erdem Alsırt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
temayı burdan indirdim.

Pro-v7 default teması normalde kurulum dosyalarının içinde var ordan kurmayı deneyin. Birde sitede şuan logo yok. Orda arkaplan eklenmiş ve link verilmiş. Logo eklenmesi için öncelikle arkaplanın düzenlenmesi gerekli diye düşünüyorum.
MyBB Yazan resmi eğer arkaplan resmi ise ozaman onu nasıl değiştirebilirim?
Sayfalar: 1 2