MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Vbulletin tarzı rep sistemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

nasıl yaparım ? yani 3000000 repi olan 30000 rep verebilsin istiyorum
Rep puanı artmasını istiyorsan kendin yapabilirsin ayarlardan.
Konuyu tekrar oku.Ayrıca onu yapmayı biliyorum yardım etmek istiyorsan daha açık konuş hangi ayarlardan 1000 tane ayar var ?
(06-03-2013, Saat:02:01)MarVeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu tekrar oku.Ayrıca onu yapmayı biliyorum yardım etmek istiyorsan daha açık konuş hangi ayarlardan 1000 tane ayar var ?

Birazdaha seviyeli konusmaya başladıgın zaman 1000 tane ayardan 1 tanesini söylerim iyi aramalar.
(06-03-2013, Saat:01:37)Leviathan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Rep puanı artmasını istiyorsan kendin yapabilirsin ayarlardan.
hocam siz arkadaşı sanırım yanlış anladınız.Örneğin:Arkadaş "x" kişisinde 10 rep puanı varsa "y" kişisine replerinden 5'ini vermek istiyor.Yani v-bulletin sistemindeki gibi.Umarım böyle bir eklenti vardır çok işimize yarayacaktır.
(06-03-2013, Saat:02:14)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-03-2013, Saat:01:37)Leviathan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Rep puanı artmasını istiyorsan kendin yapabilirsin ayarlardan.
hocam siz arkadaşı sanırım yanlış anladınız.Örneğin:Arkadaş "x" kişisinde 10 rep puanı varsa "y" kişisine replerinden 5'ini vermek istiyor.Yani v-bulletin sistemindeki gibi.Umarım böyle bir eklenti vardır çok işimize yarayacaktır.
Öyle eklenti görmedigimden aklıma o geldi.Yanlış anlamışım.
(06-03-2013, Saat:02:13)Leviathan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-03-2013, Saat:02:01)MarVeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu tekrar oku.Ayrıca onu yapmayı biliyorum yardım etmek istiyorsan daha açık konuş hangi ayarlardan 1000 tane ayar var ?

Birazdaha seviyeli konusmaya başladıgın zaman 1000 tane ayardan 1 tanesini söylerim iyi aramalar.

Bilmediği kendin söyledin boş konuşma ?