MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Son forum konularını Wordpress sidebarda gösterme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba arkadaşlar mybb ile yeni tanıştım wordpress kullanıyorum ona ek olarak mybb kurdum ama son forum konularını sidebarda göstermek istiyorum nasıl yaparım sidebarda olmasada kod ile ortada bir yerede ekleyebilirim..
Rss ile bunu yapabilirsiniz.
site-adınız.com/wp-admin paneli => Görünüm => Bileşenler'den => Rss bileşeni sag taraftaki kutucuğa sürükleyip bırakın ve ''RSS beslemesinin URL adresini buraya girin'' kısmına forumun rss adresini yapıştırın.

forum.siteadı.com/syndication.php

resim

Örnek bu sitenin rss adresi:
http://mybbdepo.com/syndication.php
xpserkan hocam gerçekten çok teşekkür ederim... mybb ile yeni tanıştım sen olmasan türkiyede bu kadar gelişmezdi.. saygılarımla..
Allah razi olsun mybb ile ugrasan arkadaslardan. vbulletin masraf cikarmaya baslayinca birde mybb deneyelim dedik ama pişmanda olmadik. Basarilarinizin devamini dilerim.

Bu arada resimdeki gibi yaptım ve gayet hoş oldu. Acaba biraz daha editleme şansımız varmı bunu? Varsa bunu nereden yapabiliriz?