MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Satılık 2 Adet Domain
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Domain Adı : onlymmo.org
Bitiş Tarihi : 01.11.2013 17:39:12
Kayıt Firması : ihs.com.tr
Domain Ücreti : 10TL

---------------------------------------
Domain Adı : privateturk.net
Bitiş Tarihi : 26.01.2014 21:10:09
Kayıt Firması : ihs.com.tr
Domain Ücreti : 10TL

Domainleri 20 TL ye aldım yanlış hatırlamıyorsam domainler boş ve yeni olduğu için 10 TL den satıyorum tanesini almak isteyenler konu altına mesaj atarak veya özel mesaj yoluyla iletişime geçebilir.
Hocam o kadar uğraştın emek verdin vbulletin yaptın mybbye döndün derken komple sildin. Ne olacak şimdi o kadar emekler. Bence yanlış yaptın.

Bu işler sabır işidir. Öyle 2 - 3 ayla olmaz. Devam et sonra pişman olursun.

Hayırlı satışlar..
Hayırlı Satışlar Hocam Satış Nedeni Nedir
(03-03-2013, Saat:02:31)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam o kadar uğraştın emek verdin vbulletin yaptın mybbye döndün derken komple sildin. Ne olacak şimdi o kadar emekler. Bence yanlış yaptın.

Bu işler sabır işidir. Öyle 2 - 3 ayla olmaz. Devam et sonra pişman olursun.

Hayırlı satışlar..

Hocam ben zaten sabırlı biriyimdir. Benim işler baya yoğun. Günde 1-2 Saat Ya Girebiliyorum Yada Giremiyorum. Benden başka ilgilenecek kimsede yok. Durum böyle olunca forum boş boş yatıyor yerinde sayıyor.

Bu işleri komple bırakmayı düşünüyorum.

(03-03-2013, Saat:02:33)Asi P@tron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı Satışlar Hocam Satış Nedeni Nedir

Teşekkür Ederim.

Benim işler baya yoğun. Günde 1-2 Saat Ya Girebiliyorum Yada Giremiyorum. Benden başka ilgilenecek kimsede yok. Durum böyle olunca forum boş boş yatıyor yerinde sayıyor.

Bu işleri komple bırakmayı düşünüyorum.
Konuyu okuyunca üzüldüm doğrusu. Okadar da uğraşmıştım utf'ye çevirmek için. Çünkü bazı karakterler latin, utf ve kimi tablolarda karakter bozulması vardı..
Böyle durumları görünce şahsen bende soğuyorum bu işlerden. Neyse, hayırlısı olsun..
(03-03-2013, Saat:20:47)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu okuyunca üzüldüm doğrusu. Okadar da uğraşmıştım utf'ye çevirmek için. Çünkü bazı karakterler latin, utf ve kimi tablolarda karakter bozulması vardı..
Böyle durumları görünce şahsen bende soğuyorum bu işlerden. Neyse, hayırlısı olsun..

Hocam kusura bakmayın. O Konudaki İlginiz İçin Teşekkür Ederim Fakat ben bu kararı alsamda almasamda forum elden gidicekti. yaza kadar büyük ihtimalle ben foruma giremiyecektim. Benden başka ilgilenecek kimsede yok. Yazın bile gireceğim kesin değil İşler çok yoğun.

Domaini satıp bu işleri bırakmak en mantıklısı gibi geldi. Kararsız
(03-03-2013, Saat:20:53)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-03-2013, Saat:20:47)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu okuyunca üzüldüm doğrusu. Okadar da uğraşmıştım utf'ye çevirmek için. Çünkü bazı karakterler latin, utf ve kimi tablolarda karakter bozulması vardı..

Hocam kusura bakmayın. O Konudaki İlginiz İçin Teşekkür Ederim Fakat ben bu kararı alsamda almasamda forum elden gidicekti. yaza kadar büyük ihtimalle ben foruma giremiyecektim. Benden başka ilgilenecek kimsede yok. Yazın bile gireceğim kesin değil İşler çok yoğun.

Domaini satıp bu işleri bırakmak en mantıklısı gibi geldi. Kararsız

Bence doğru bir karar vermişsiniz. Sizin yerinizde bende olsam aynısını yapardım. Herşeyin hayırlısı diyorum hocam.
(03-03-2013, Saat:20:57)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence doğru bir karar vermişsiniz. Sizin yerinizde bende olsam aynısını yapardım. Herşeyin hayırlısı diyorum hocam.

Teşekkür Ederim Hocam Gülümseme