MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: windows hosta mybb kurulumu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar ben windows sunucu kullanıyorum daha önce bu sunucumda mybb 1.4 kullanmıştım sorunsuz ama sımdı tekrardan kurulum yapmak istiyorum ancak 1.609 surumunde class_core.php on line 18 hatası alıyorum bunun phpnin guncel olmadıgından kaynaklandıgınıda biliyorum ancak PHP 5.3 windows için henüz yok 1.606 ya kadar tek tek dusuk surumleri denedim ama onlardada bu sıkıntı var

sorum şu: windows sunucuda kullanabileceğim en yeni mybb surumu hangisidir bilen arkadaş varsa veya bana başka bir çözüm yolu önerebilecek birisi varsa çok sevinirim

şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar..
Merhaba

Mybb windows hostlar için tam uyumlu değildir.Mybb kurulumu yapsanız dahi seo sorunu yaşayacaksınız.Bu yüzden linux hosta geçin derim
windows için önerebileceğin bir forum varmı bildigim kadarıyla genellikle php
Windows ile niye uğraşıyon kardeş windows sunucuda bildiğim kadarıyla tüm forumlar sıkıntı yaşıyor. Al linux host sorunsuz kullan tüm özellikleriyle.
başka sitelerimde oldugundan dolayı windows resellerim var ama bu gidişle forum için ayrı bi linux almak gerekicek
Abi Deneme Bile İlk 3 4 Gün Gider Sonra Bir Kasma Bir Yavaşlama Sıkıntı Olur...
.htacess olayında kafayı yersin Kızgın - Sinirli