MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Değerli Arkadaşlarım bana kurulum için yardım edermisiniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar .tk lı domaine kurulum vi bilgi için bana destek olabilecek biri war mıı :??
.tk lı sitemi kurmak istiyosun
ewet kardeşim .tk nın üzerine mybb forum kurmak istiyorum Gülümseme yardım edermisin
önce .tk domain alın orada Sağ Ok dns kullana tıklayın Sağ Ok size özel dns tıklayın Sağ Ok orada sunucu adı felan yazıcak Sağ Ok en önemlisi olan host alman lazım önerdiğim host
Kod:
bedavahost.biz
bu siteye üye ol ordan sonra giriş yap kontrol paneli Create new account a tıkla oradan subdomain veya domin çıkacak domain tik at .tk adresini yaz şifreni olutşur yap ve 2dka sonra domin kayıt olucak kontrol paneline geri dön aktif olduktan sonra switch e bas oradan detaylar Nameserver Details deki ns1 ns2 ip numaralarını size özel dns olan yere yaz bukadar...
(02-03-2013, Saat:15:15)SPeeDFire^^ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]önce .tk domain alın orada Sağ Ok dns kullana tıklayın Sağ Ok size özel dns tıklayın Sağ Ok orada sunucu adı felan yazıcak Sağ Ok en önemlisi olan host alman lazım önerdiğim host
Kod:
bedavahost.biz
bu siteye üye ol ordan sonra giriş yap kontrol paneli Create new account a tıkla oradan subdomain veya domin çıkacak domain tik at .tk adresini yaz şifreni olutşur yap ve 2dka sonra domin kayıt olucak kontrol paneline geri dön aktif olduktan sonra switch e bas oradan detaylar Nameserver Details deki ns1 ns2 ip numaralarını size özel dns olan yere yaz bukadar...

bedavahost.biz bir bende deneyeceğim sanırım bu 4. sitem olacak db taşıya taşıya bir hal oldum Açık Ağızlı Gülümseme
ya arkadaşlar bana host ve domain alırmısınız ücretsizlerden :??