MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ajax 1.6 Eklentisi Kurdum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ajax 1.6 Eklentisi Kurdum ancak eklentinin içindeki aksiyon zar at vs istediğim bölümleri nasıl kaldıraliilrim üsttte yapımcı linki var onuda kaldırmak istiyorum.
38 okunma 0 yorum : :S
(27-02-2013, Saat:18:50)ayatafunda42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ajax 1.6 Eklentisi Kurdum ancak eklentinin içindeki aksiyon zar at vs istediğim bölümleri nasıl kaldıraliilrim üsttte yapımcı linki var onuda kaldırmak istiyorum.

Kafayımı yedin arkadaşım ? yapımcının ismini silmek için sana hangi müslüman yardım eder ? resmen emek hırsızlığı yapacaksın birde yardım isteyeceksin ? #Bildirildi
(28-02-2013, Saat:15:43)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-02-2013, Saat:18:50)ayatafunda42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ajax 1.6 Eklentisi Kurdum ancak eklentinin içindeki aksiyon zar at vs istediğim bölümleri nasıl kaldıraliilrim üsttte yapımcı linki var onuda kaldırmak istiyorum.

Kafayımı yedin arkadaşım ? yapımcının ismini silmek için sana hangi müslüman yardım eder ? resmen emek hırsızlığı yapacaksın birde yardım isteyeceksin ? #Bildirildi

Skrillex Haklı, Aynı Zamanda Eğer Reklam Olmasını İstemiyorsan Kendin Kodla