MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gelişmiş İstatistik Yüklenmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba;

Gelişmiş istatistik eklentisini kullanıyorum fakat şöyle bir durum var
Kod:
www.alemburdaa.tk
adresimdeki sitede sıkıntı yok fakat
Kod:
www.alemburda.nazuka.net
adresinde görmüş olacağınız gibi bir türlü yükleniyor demesine ragmen konular vs yüklenmiyor sıkıntı nerde acaba Nasıl - Neydi

Caps:
Kod:
www.alemburdaa.tk
resim

Kod:
www.alemburda.nazuka.net
resim

Not: Bu sorun tema ile alakalı değildir. Eklenti ile alakalı bir sorun.
Hangi eklentileri kullanıyorsun. Eklentilerinin arasında Forum ikonu eklentisi varsa pasifleştirip tekrar bak Süper
(26-02-2013, Saat:19:47)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi eklentileri kullanıyorsun. Eklentilerinin arasında Forum ikonu eklentisi varsa pasifleştirip tekrar bak Süper

forum ikonu yok eklentilerim saymakla bitmez fakat 2 sitede de aynı eklentiler var
Kod:
www.alemburdaa.tk
adresinden çektim + database + ftp bile aynı bir türlü anlayamadım gitti Kararsız
(26-02-2013, Saat:19:52)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-02-2013, Saat:19:47)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi eklentileri kullanıyorsun. Eklentilerinin arasında Forum ikonu eklentisi varsa pasifleştirip tekrar bak Süper

forum ikonu yok eklentilerim saymakla bitmez fakat 2 sitede de aynı eklentiler var
Kod:
www.alemburdaa.tk
adresinden çektim + database + ftp bile aynı bir türlü anlayamadım gitti Kararsız

Kurduüun eklentiyi kaldırıp tekrar kur. Olmadıysa ayarlardan tüm eklentileri kapatıp tekrar bak. Göz kırpma
(26-02-2013, Saat:19:57)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kod:
www.alemburdaa.tk

Kurduüun eklentiyi kaldırıp tekrar kur. Olmadıysa ayarlardan tüm eklentileri kapatıp tekrar bak. Göz kırpma

yandık kaldırıp tekrar kurmak demek eklenti ayarlarını da yeni baştan yapmak demek doğru muyum Nasıl - Neydi
(26-02-2013, Saat:19:59)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-02-2013, Saat:19:57)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Kod:
www.alemburdaa.tk

yandık kaldırıp tekrar kurmak demek eklenti ayarlarını da yeni baştan yapmak demek doğru muyum Nasıl - Neydi

Doğrusun. Açık Ağızlı Gülümseme
Eklentiyi kaldırmadıysanız eğer, ./inc/settings.php dosyasının chmod izinlerini 777 yaparak, eklenti ayarlarına dokunmadan tekrar kaydet deyip kontrol edin bakalım düzelecek mi?
(26-02-2013, Saat:21:33)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi kaldırmadıysanız eğer, ./inc/settings.php dosyasının chmod izinlerini 777 yaparak, eklenti ayarlarına dokunmadan tekrar kaydet deyip kontrol edin bakalım düzelecek mi?

olmadı hocam chmod 777 verdim olmadı hatta işi garantiye almak için düzgün çalışan sitedemden settings.php aldım (tabi içindeki url ayar çektim) yinede olmadı Kafası Karışmış

yok ya kafayı yiyeceğim en son, 2 saattir uğraşıyorum sinir oldum Kızgın - Sinirli
Yarın bakacağım artık yardım edebilecek varsa yazsın takipteyim ünlem
Sayfalar: 1 2