MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: yetki hakkinda
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaslar vbulletin temasi kullaniyorum sürümüm Mybb 1.6.9 herseyiyle mükemmel yalniz bir sorunum var sitede konu tasiyamiyorum ve silemiyorum dikkat ettim sürekli bu temada ariza cikariyor sizce ne olabilir lütfen yardimlarinizi esirgemeyin arkadaslar simdiden tesekkür ederim

Örnek Resim:

resim
Temayla ilgili bir sorun olduğunu sanmam.
(21-02-2013, Saat:19:58)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temayla ilgili bir sorun olduğunu sanmam.

ben de öyle düsünüyorum ama kafam karisik bi yardim etseniz ?
(21-02-2013, Saat:20:06)AksamciGökhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-02-2013, Saat:19:58)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temayla ilgili bir sorun olduğunu sanmam.

Sadece bu temada böyle olduğuna emin misiniz?
(21-02-2013, Saat:20:19)Twocatys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-02-2013, Saat:20:06)AksamciGökhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Sadece bu temada böyle olduğuna emin misiniz?

evet
Temanın bazı şablonları 1.6.'ya uyumlu değil. Default temadan araştırılıp kod satırlarının değiştirilmesi gerekir.
anlatirmisiniz acaba lütfen bu temayya cok özendim bunu kullanmak istiyorum üzgün
Tema 1.6. uyumlu değilse bunu yaparsın yarın başka yerde hata alırsın. Onun için fazla uğraşmana gerek yok bence, 1.6. uyumlu vb teması bulman en mantıklısı.

Mesela forumdisplay'de moderation için ( konu yönetimi) forumdisplay_threadlist şablonunda {$inlinemod} ve {$inline_edit_js} gibi kodların olması gerekir. Ayrıca bunlara bağlantılı olarak forumdisplay_inlinemoderation şablonununda düzenlenmesi gerekebilir.
Sayfalar: 1 2