MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumu Hem İngilizce Hem Türkçe Kullanmak?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar forum sitemi hem türkçe hemde ingilizce yapmak istiyorum böyle birşey seçenek eklemek mümkünmü?
evet fakat temayı 2 sürümde yapman lazım hem türkçe hem ingilizce bende bir süredir bunun üstünde çalışıyorum mesela tema1-en ve tema1-tr gibi çünkü bazı temalarda dil seçiminden etkilenmeyen kısımlar var bu nedenle tema üzerinde de değişiklikler yapmalısın.

Şunu daha çözemedim üstünde çalışıyorum:

Mesela max adlı biri dil ingilizce dil seçti o zaman ingilizce ile bağlantılı olarak temada ingilizce temasına geçmiyor gerçi şuan bile aklıma çözüm gelmeye başladı öneri - Fikir
(21-02-2013, Saat:15:47)alemburda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet fakat temayı 2 sürümde yapman lazım hem türkçe hem ingilizce bende bir süredir bunun üstünde çalışıyorum mesela tema1-en ve tema1-tr gibi çünkü bazı temalarda dil seçiminden etkilenmeyen kısımlar var bu nedenle tema üzerinde de değişiklikler yapmalısın.

Şunu daha çözemedim üstünde çalışıyorum:

Mesela max adlı biri dil ingilizce dil seçti o zaman ingilizce ile bağlantılı olarak temada ingilizce temasına geçmiyor gerçi şuan bile aklıma çözüm gelmeye başladı öneri - Fikir

İşte olabiliyorsa temadaki graifkleri ona göre ayrı düzenlicem Gülümseme