MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: BOT ziyaretçiler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar dün tema değişikliği yaptım ve foruma çok sayıda Çin vb. ülkelerden botlar gelmeye başladı. Bunun tema ile bir alakası olabilir mi? Eğer tema ile alakalı ise nasıl bir düzenleme yapmam gerekir bu işi sonlandırmak için.

İkinci olarak bu botların siteme gelmesi Google açısından sorun yaratır mı?

Normalde günlük ziyaretçi 200 civarlarındayken bugün 600 olmuş bir durumda. Bu durum da beni haliyle endişelendirdi.

Teşekkürler.
(18-02-2013, Saat:17:21)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]buyrun, aşağıdkai konular sizlere yardımcı olacaktır.

http://mybbdepo.com/gelismis-spam-bot-en...onusu.html

http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=5379

Linkler kırık, bu arada foruma üye olmuyorlar ama ziyaretçi olarak gezinti yapıyorlar.
Linkler güncellendi. Ayrıca yukarıdaki konulardan birini uygulamanız yeterlidir.
böyle bir program vardı başkası sizin sitenizi eklemiş olabilir bende kullanmıştım başta site daha hızlı indexleniyor ama sonradan zararı olduğunu söylüyorlar Gülümseme
(18-02-2013, Saat:19:15)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]böyle bir program vardı başkası sizin sitenizi eklemiş olabilir bende kullanmıştım başta site daha hızlı indexleniyor ama sonradan zararı olduğunu söylüyorlar Gülümseme

Programın ismini verebilme imkanınız varmı, bende kendi siteme hit arttırmak amacıyla günlük 200-300 bot atmak istiyorumda üzgün
Programını bilmiyorum ama hit attırıcı siteler var isterseniz verebilirim.
(18-02-2013, Saat:19:58)Skrillex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-02-2013, Saat:19:15)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]böyle bir program vardı başkası sizin sitenizi eklemiş olabilir bende kullanmıştım başta site daha hızlı indexleniyor ama sonradan zararı olduğunu söylüyorlar Gülümseme

Programın ismini verebilme imkanınız varmı, bende kendi siteme hit arttırmak amacıyla günlük 200-300 bot atmak istiyorumda üzgün

jingling gibi bir şeydi mybbdepo da da vardı
Sayfalar: 1 2