MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumuma Tema Ekleyemiyorum / Resimli
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site ismi Site :
Kod:
www.forumbp.tk
MyBB MyBB : MyBB 1.6.x
Hata-Sorun Hata : Forumumdan Temamı İndirdim Diğer Forumumuma Aktarmak İçin Ama Foruma Yüklenmiyo Hata Veriyo.. Dedimki Belki Ona Yüklenmiyordur. Adını Değişik Bi Şekilde Koyarak Normal Forumuma Yükledim Ama Sonuç Değişmedi Aynı Hatayı Aldım. Yardım Edermisniz Lütfen.
Resim-Grafik Resim :

resim

Cevp larınızı Bekliiyorum . Lütfen
(18-02-2013, Saat:16:45)LeBeta™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site ismi Site :
Kod:
www.forumbp.tk
Hata-Sorun Hata : Forumumdan Temamı İndirdim Diğer Forumumuma Aktarmak İçin Ama Foruma Yüklenmiyo Hata Veriyo.. Dedimki Belki Ona Yüklenmiyordur. Adını Değişik Bi Şekilde Koyarak Normal Forumuma Yükledim Ama Sonuç Değişmedi Aynı Hatayı Aldım. Yardım Edermisniz Lütfen.
Resim-Grafik Resim :

resim

Tema klasörünü (xml) dosyasını açın ve en sonuna bakın yarım kalan kod var ise tamamlayın.

Örnek: </the olması gereken </theme>.
(18-02-2013, Saat:17:23)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-02-2013, Saat:16:45)LeBeta™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site ismi Site :
Kod:
www.forumbp.tk
Resim-Grafik Resim :

resim

Tema klasörünü (xml) dosyasını açın ve en sonuna bakın yarım kalan kod var ise tamamlayın.

Örnek: </the olması gereken </theme>.

Abi Allah Rıza Olsun Süpersin Senin Dediğin Gibi Kalmş Açık Ağızlı Gülümseme </the yazıyodu tmmladm kaydettim oldu çok saol... abi sizlerin bize bu kadar yardım ediyosunnuz biz size nasıl hakkımızı öderiz abi ya Gülümseme