MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Türkce karakter
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaslar herkese merhaba,

arkadaslar ben almanyada yasiyorum laptopumu burdan aldigim icin klavyem almanca yani türkce karakter yok benim sorum türkiyeden bir klavye getirtsem almanca windows 7 icin türkce karakterli klavye kullanabilirmiyim
(18-02-2013, Saat:02:46)murat5159 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar herkese merhaba,

arkadaslar ben almanyada yasiyorum laptopumu burdan aldigim icin klavyem almanca yani türkce karakter yok benim sorum türkiyeden bir klavye getirtsem almanca windows 7 icin türkce karakterli klavye kullanabilirmiyim

kullanırsınız hocam benim pc de dubaiden gelme ingilizce işletim sistemi kurulu içinde
ama ben türkçe klavye olarak seçdim öyle kullanıyorum
elinizdeki klavyede iş görür emin olun ama klavyeyle inşallah haşır neşirsinizdir Gülümseme)
kullanımı zordur birazz Gülümseme)
Ömer yorumun icin tesekkürler ama ben klavyede o türkce karakterleri bulamam Açık Ağızlı Gülümseme yani zor olur benim icin bide bu klavyedeki almanca harfleri kaybetmek istemiyorum ben extra bi klavye kullanabilirmiyim ?