MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: backup tar.gz arşiv hasarlı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Panelden sql yedeğini tar.tz olarak download ediyorum.
arşivi açmaya kalkarken arşiv hasarlı diyor.
farklı bilgisayarlardan denedim fakat sorunu çözemedim.
daha önce böyle bir hatayla karşılaştınız mı ?
Dosya eksik iniyor hocam indirme yaparken kesintiye uğruyor haliyle arşiv hasarlı hatası alıyorsunuz
.gz olarak neden indirmiyorsunuz hocam? .gz daha sağlam ve iyi sıkıştırma yapıyor.
(16-02-2013, Saat:00:57)The PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dosya eksik iniyor hocam indirme yaparken kesintiye uğruyor haliyle arşiv hasarlı hatası alıyorsunuz

kesinti olmuyor hocam hadi benim bilgisayarımda kesinti oldu diyelim. farklı yerlerde deniyorum aynı hatayı alıyorum.

(16-02-2013, Saat:00:58)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ].gz olarak neden indirmiyorsunuz hocam? .gz daha sağlam ve iyi sıkıştırma yapıyor.

hocam zaten öyle deniyorum. fakat arşiv hatalı diyor.
kesinti olmuyor hocam hadi benim bilgisayarımda kesinti oldu diyelim. farklı yerlerde deniyorum aynı hatayı alıyorum.

(16-02-2013, Saat:00:58)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ].gz olarak neden indirmiyorsunuz hocam? .gz daha sağlam ve iyi sıkıştırma yapıyor.

[/quote]

Evt Bende Bir Türlü Yapamadım Yeni Siteye Aktarcamda Ne Olur Ne Olmaz Bazı Arkadaşlarımım Şerefsizlik Yapıp DDOS Atıyo..
(16-02-2013, Saat:20:14)LeBeta™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kesinti olmuyor hocam hadi benim bilgisayarımda kesinti oldu diyelim. farklı yerlerde deniyorum aynı hatayı alıyorum.

Evt Bende Bir Türlü Yapamadım Yeni Siteye Aktarcamda Ne Olur Ne Olmaz Bazı Arkadaşlarımım Şerefsizlik Yapıp DDOS Atıyo..
[/quote]

Ddos saldırısı için Putty var ise %70 Engellerim kardeşim. + Cloudflare.. istersen ulaş yardımcı olurum