MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu Resimdeki Postbitin Kodunu Bilen Varsa verebilir mi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
resim

Bu resimdeki postbitin kodunu arıyorum nolur verirmisiniz
Açık Ağızlı Gülümseme Ben kendi forumumdada kullanıyorum ama vermem Açık Ağızlı Gülümseme + kuramazsın sen bunu Açık Ağızlı Gülümseme forumum forumesc.com bi göz at istersen Gülümseme
Kod:
.resim {
float: left;
width: 5px;
height: 7px;
}

.buton {
background: #FFF;
color: #000;
border: 1px dashed #FF0000;
border-radius: 5px;
width: 150px;
height: 25px;
}

Hocam css kodlarını kafamdan yaptım, renkleri ve boyları farklı olabilir. Tam kodu var mıdır bilmiyorum ancak kendim bu kadar yazabildim.
vermiyeceksen bişey yazmana gerek yoktu.

ama vermek istersen o başka ben yaparım sen kodu ver.. Gülümseme
css kodları yanlış Melek - Masum

sitenin linkini at bi bakem helee
(11-02-2013, Saat:23:09)KKKrALLL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Açık Ağızlı Gülümseme Ben kendi forumumdada kullanıyorum ama vermem Açık Ağızlı Gülümseme + kuramazsın sen bunu Açık Ağızlı Gülümseme forumum forumesc.com bi göz at istersen Gülümseme

Ohh, full warez ! + Çeviri yazmıyor + Temayı yapanın adını silecek kadar adisiniz. Temayı sahibine bildiriyorum gerekli hukuki işlemleri açsın. !
bildirebilirsin Açık Ağızlı Gülümseme temam orjinal çeviri yazmam gerekmiyor orjinallik belgemde var Melek - Masum + pixel monkey kapalı diye sildim o linkleri ne diye durucaktılar boş siteye yönlenmek içinmi Açık Ağızlı Gülümseme istediğin yere şikayet et Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3 4