MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro 7 Versiyonu Tema Rengi, Buton Ve Rank Paylaşımı Kendi Yapımım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Yeni Üyeniz Oldum Mybb Pro7 Versiyonu Kullanıyorum Çokta memnunum Yapanın Emek Verenin ellerine sağlık. Ben Kendi sitemin tema rengini ve butonlarını değiştirdim açıkcası bu mybb nin mavi deseni hic hoşuma gitmez her neyse sözü fazla uzatmayalım eklenti deki dosyaları cıkarıp images klasörüne atıp her seye evet dediğinizde tema renginiz kırmızı olur ranklarınız ve butonlarınızda onu uyumlu resimler olur asağıda ufak bi önizleme mevcuttur..

Edit: 007combatant >> Kendi sitenizden resim vermek yasak. Linkleri code tagı haricinde vermek yasak. Hepsi silinmiştir..

Bir Teşekkür Yeterlidir...

17 kişi bakmış bi yorum bile yokmu
Renk tonunu güzel tutturmuşsun, ellerine sağlık. Butonlar bence fazla abartılı kalmış css buton kullanabilirsin.
(06-02-2013, Saat:12:34)Flaxes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Renk tonunu güzel tutturmuşsun, ellerine sağlık. Butonlar bence fazla abartılı kalmış css buton kullanabilirsin.

Teşekkürler Kardeş Onuda Denerim
ben kurallarınızı bilmiyorum her neyse ben bi iyilik olsun diye paylaştım burda site raklamı yapacak değilim ayrıca sizin uploadınız yok konu acarken resimleri nereye yükleyecem sorması ayıp her neyse teşekkürler iyi forumlar size