MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Xp Serkan Resmi Geldi Serkan hocam bi bak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
Her konuda Böyle Resim var beyler nasıl kaldırabilirim ?
Hangi site bu?
kullanıcı adıda xpserkan yazıyor?
(03-02-2013, Saat:23:45)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi site bu?

(03-02-2013, Saat:23:49)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kullanıcı adıda xpserkan yazıyor?

Aynı soruyu sorucaktım
Öncelikle serkan abiye kullanıcının linkini atın ve kendisinin olup olmadıgını söyleyin. Değilse kullanıcıyı uzaklaştırın. Resmin gözükmemesinin sebebi ise mybb.com.tr dışında resmin paylaşılmasıdır. Yani örneğin mybb.com.tr/xxx.png dosyası başka forumlarda kullanılamaz.
mybb.com.tr'den alıntı konu paylaşırsan olacağı budur. Serkan abi sık sık resimlerin yolunu değişip, eski uzantılarıda üste görmüş olduğunuz resmi ekliyor Açık Ağızlı Gülümseme
(04-02-2013, Saat:02:48)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb.com.tr'den alıntı konu paylaşırsan olacağı budur. Serkan abi sık sık resimlerin yolunu değişip, eski uzantılarıda üste görmüş olduğunuz resmi ekliyor Açık Ağızlı Gülümseme

Hocam .htaccess ile resimlerin çalınmasını engellemiş öyle gözüküyor Gülümseme
(04-02-2013, Saat:18:32)bomfile Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam .htaccess ile resimlerin çalınmasını engellemiş öyle gözüküyor Gülümseme
bence S.G nin dediğini yapıyor çünkü öyle olsaydı bu resmi burada görüntüleyebilirdik
resim
Resmi burdan aldım:
Kod:
http://www.webmastersitesi.com/mybb/164093-mybb-google-seo-kurulumu-resimli-anlatim.htm
Sayfalar: 1 2