MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Normal Tema Türkçe ( Güzel Tema Tavsiye Edilir )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar

Nette Gezerken Şans Üzeri Rasladım Sitedede Mevcut Tema Ama İngilizce
Kendim Elimden Geldiğince Türkçeleşdirdim
İndireceğiniz Dosyanın İçinde : Normal Tema Turkce.xml Dosyası Kendi Editlediğim Dosyadır..

Sağ Ok Tema ismi: Normal Theme
Sağ Ok Tema Yapımcısı: ForumeKing.eu
Sağ Ok Versiyonlar: 1.6.x
Sağ Ok Eklenme Zamanı: 2.Şubat.2013
Sağ Ok Tema Demo:
PHP Kod:
www.forumturkiye.org 

Temanın Kurulumu
  1. Eklentideki dosyayı indirin ve winrar programı yardımı ile içindeki dosyaları çıkartın.
  2. Ftp Programı aracılığı ile resimleri forumunuzun kurulu olduğu alandaki images klasörüne atınız.
  3. Rar dan çıkan .xml şeklindeki dosyayı MyBB Admin KP> Şablon & Stil (temalar) > Temalar > Tema Yükle kısmından temayı yüklüyoruz (import).
  4. Temamız yüklenmiştir. Ayarlamaları ve düzenlemelerinizi Temalar ve Şablonlar kısımlarından yapabilirsiniz

Tema Önizleme Resimleri
resim
resim
resim
resim
resim

Kaynak Adresi Veremicem Çünkü Rasgele Rasladım Gülümseme)
Şimdiden Söyliyimde Gülümseme)
Bu temayı bende gördüm bir forumda. Benimde hoşuma gitmişti ama kullanacağımı sanmıyorum. Kaliteli bir konu kaçmışsınız teşekkür ederim.
(02-02-2013, Saat:05:27)KaanGundovan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu temayı bende gördüm bir forumda. Benimde hoşuma gitmişti ama kullanacağımı sanmıyorum. Kaliteli bir konu kaçmışsınız teşekkür ederim.

saolun hocam elimden geldiğince bişeyler paylaşmaya çalışıyorum bende
Eyw Arşivledim
Rica Ederim Hocam
phpbb 3 e çok benzemiş Gülümseme postbitde değişik harukulade bir tema Göz kırpma
evet hocam cook değişik postbiti ilkkes bir temayı beğendim Gülümseme
Güzel tema
Sayfalar: 1 2