MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arkadaşlar Bana Bu Eklentiyi Verirmisniz Varsa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Şu Çalışıyo Çalışmıyo Güncellendi Eklentisi Bilen Biri Yardım

resim
Site sahibi ile iletişime geçebilirsiniz hocam. Eğer ücretsiz olarak dağıtılıyorsa verileceğine eminim.
Hocam onları ön ek ile manuel olarak yapıyor olabilirler.
Tamam Tşkler Konu Güncel Bilen Birileri Olabilir
Gösterdiğiniz yerler 'Konu Ön Ekleri' dir. Admin Panelden => Ayarlar => Konu Ön Eklerine Girin =>
Yeni Konu Ön Eki Ekle =>
Ön Ek Başlığı *
Konu açarken, başlık kısmının hemen yanındaki, ön ek seçeneklerinde görüntülenmesini istediğiniz metni yazınız.

Ön Ek Gösterim Stili *
Bu kısımdan, konu ön eki için görüntülenmesini istediğiniz stili belirtiniz. HTML kod kullanılabilir veya düz metin olarak kullanabilirsiniz.
Burada yazıların resimdeki gibi gölgeli olması için aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.
Kod:
[php]<font color="red"><span style="text-shadow: 0px -3px 5px red;"><strong>Başlık</strong></span></font>[/php]

Diğer ayarlarıda ayarlayarak kaydedip kullanabilirsiniz.
Bunun İçin Bir Eklentiye Gerek Yokki Açık Ağızlı Gülümseme Konu Ön Eki O Açık Ağızlı Gülümseme
Hocam O konu Eklenti Değil Arkadaşların Dediği Gibi Mykod ile Yapıyorsun onu mykod ön ek yazarsan bulursn
Serkan bana ulaş ben size hemen yapiyim istediğinizi.

yapmak isteyen kişiler varsa bana ulaşsın hemen yardım edebilirm.
Sayfalar: 1 2