MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kullanıcı Adı Değiştirme İstekleri [Sabit]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Adminlerimize gelen yoğun kullanıcı adı değiştirme istekleri üzerine, kullanıcı adı değiştirme isteklerini tek başlıkta toplamak istedik. K.Adı / Nick Değişikliği yapmak isteyenler konu altından aşağıdaki formla birlikte yorum/istek yapabilirler.

Kod:
Eski K.Adı :
Yeni K.Adı

Kullanıcı Adı Değiştirme Limiti 2'dir

Adminlerimiz/Yetkililerimiz En Geç 3 Gün İçinde K.Adınızı Değiştirebilir. Geciken İsteklerde Konuyu Rapor Edebilirsiniz.

İyi Forumlar / MDP Yönetimi
Eski K.Adı : DaimonValentine
Yeni K.Adı : KaanGundovan

ilk istek benden olsun bakalım Gülümseme
(01-02-2013, Saat:22:20)KaanGundovan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eski K.Adı : DaimonValentine
Yeni K.Adı : KaanGundovan

ilk istek benden olsun bakalım Gülümseme

Kullanıcı Adı değiştirilmiştir.
Eski K.Adı : napcan066
Yeni K.Adı : XTraP

2. de benden olsun Gülümseme
(01-02-2013, Saat:22:58)XTraP Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eski K.Adı : napcan066
Yeni K.Adı : XTraP

2. de benden olsun Gülümseme

Kullanıcı Adı Değiştirilmiştir.
iyi oldu bu konu eline sağlık Cat Açık Ağızlı Gülümseme

Eski Kullanıcı Adı:exii

Yeni Kullanıcı Adı eXiGent

eXiGent Kullanıcı Adı ilede Kayıt olmuştum fakat şifresini unuttuğumdan bu kullanıcıyı açmak zorunda kaldım düzenleme için şimdiden teşekkürler kardeşim Gülümseme
Eski K.Adı : Deltoid
Yeni K.Adı: W7selim
(02-02-2013, Saat:02:08)exii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi oldu bu konu eline sağlık Cat Açık Ağızlı Gülümseme

Eski Kullanıcı Adı:exii

Yeni Kullanıcı Adı eXiGent

eXiGent Kullanıcı Adı ilede Kayıt olmuştum fakat şifresini unuttuğumdan bu kullanıcıyı açmak zorunda kaldım düzenleme için şimdiden teşekkürler kardeşim Gülümseme

Önceden kayıt edilmiş olan eXiGent kullanıcı adı silinmiş ve 'exii' kullanıcı adı değiştirilmiştir.

(02-02-2013, Saat:11:08)Deltoid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eski K.Adı : Deltoid
Yeni K.Adı: W7selim

Kullanıcı adı değiştirilmiştir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19