MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu eklentiyi yapabilirmisiniz ? [Paralı'da olur yeterki yapın]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Bu eklentiyi yapacak olan var mı ? Mybb'de bi tane imdb eklentisi var oda bir çalışıyor bir çalışmıyor. Yapıyorum bir konuda kapak resmi çıkıyor farklı bir konuda yapınca hatalı çıkıyor dertli bir eklenti yani. Bunun için aynı bu görsellikte imdb eklentisi yapacak olan var minnettar olurum ücretli veya ücretsiz farketmez yeterki yapılabilsin. Not: donanimhaber forumunda kullanılan imdb eklentisi.

resim[/b]
Bu Resimdeki Forum Mybb Degil Gibi
(29-01-2013, Saat:23:27)Archy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu Resimdeki Forum Mybb Degil Gibi

Evet mybb değil ismini unuttum donanimhaber sitesinin kullandığı sistem
zaman ve ayırabileceğiniz bütçe nedir?
(29-01-2013, Saat:23:44)Pyrotoxin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]zaman ve ayırabileceğiniz bütçe nedir?

Hocam zamandan bol ne var, fiyat içinde anlaşırız yani problem olmaz ama öenmli olan bu eklentinin aynısını istiyorum yani çok hoşuma gitti çünkü.
Büyük ihtimalle ya v-bulletin yada joomla forum. Burdakiler yardımda bulunamaz heralde. Bende bilmiyorum.
Mykod Kurulumu:Admin Paneli Sağ Ok Mykod Yönetimi Sağ Ok Yeni Mykod Ekle Sağ Ok
Mykod Başlığı
Kod:
imdb
Kısa Bilgi
boş bırakın
Düzenli İfade
Kod:
\[imdb\](.*?)\[/imdb\]
Yerine Gösterilicek İfade
Kod:
<iframe scrolling="no" frameborder="0" width="624" height="335" src="http://resim.donanimhaber.com/imdb.asp?id=$1"></iframe>

YapımcıKullanım:
Kod:
[imdb]tt1588173[/imdb]

Demo
Cok Lazım Heralde ?
Sayfalar: 1 2 3