MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Valla Bırakmam Üye Ol - Çiçek Hediyeli + Tam Seri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar.
Yarım Saattir Boşa Dolaşıyordum Sitede. Böyle Olmaz Dedim ve Valla Bırakmam Üye Ol Resmiyle Biraz Uğraşayım Dedim. Ortaya Güzel Bir Çalışma Çıktı. Gülümseme . Normal + Noel + Yaz Keyfi Ardına Birde Çiçekli Tavşanı Ekleyeyim Dedim. Göz Renklerini Değiştirdim. Biraz Renk Verdim, Elinede Bir Çiçek Verdim Açık Ağızlı Gülümseme . Yanına Tam Seriyide Veriyorum Arkadaşlar

[attachment=641] : [b]Orjinal

[attachment=639] Noel Versiyon

[attachment=640] Yaz Keyfi

resim Sevgi Versiyon

[b][i]Yukarıdan Verdiğim Resimlerden Birini İndirip FTP/images'in İçerisine Atıyoruz.

Aşağıdan metin_uyeol.txt Dosyasını İndirip İçerisindeki Kodları header_welcomeblock_guest Şablonuna Ekliyoruz. Bu Kadar.
Kolay Gelsin

[attachment=638]
Tesekkurler İsime Yaradı.
denemek için bir kurayım dedim. denilen herşeyi yaptım oldu da.

fakat forum sonsuza kadar aşağı iniyor Gülümseme tek bende mi oldu bilmiyorum ama bu bir sorun olabilir
Nasıl Yani Bir Foto Koyabilme Şansınız Varmı ?

O Resimmi İniyor Yoksa Forum Sitesi Konuları Bitip Asagıya Dogru Devam Mı Ediyor.
Resimin İnmesi Lazım.Ayrıca Konu Güncellendi.Kullanmak isteyen arkadaşlara duyurulur
Sevgi Versiyon dışındakiler neden küçük?
Resimler biraz kalitesiz. Onun dışında güzel Süper
abi bende şu ifadeler gözükmüor yardım edermsiniz bunlar : Gülümseme  Göz kırpma  Karizmatik Gülümseme  Açık Ağızlı Gülümseme  üzgün  Melek - Masum  Süper  Dil Çıkarma  At  Aglamak  Kızgın - Sinirli  :$ ve daha fazlası.....
Sayfalar: 1 2