MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: public_html klasörü yok yedekleri yükliyemiyorum. ÇOK ACİL
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
dosyalarımı yedeklerim host ve domainde aldım ancak icinde public_Html klasörü yok ben dosyaları atayim dedim ama belli bi yerden sonra atmadi sonra silinmiyor da bu dosyalar 777 yapiyorum gene olmadi.ayrica yedekleri yükliyemiyorum. resimli anlatimdaki gibi dğeil

resim
resim
Host firmanıza ana dizinin olmadığını söyleyin.
kendiniz oluşturabilirsiniz
(28-01-2013, Saat:16:59)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kendiniz oluşturabilirsiniz

olmuyor ki hocam işte ne siliniyor ne bişey oluyor. mesaj attım sunucu sahibine. inş ilgilenir.
(28-01-2013, Saat:17:02)LonelyDay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-01-2013, Saat:16:59)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kendiniz oluşturabilirsiniz

olmuyor ki hocam işte ne siliniyor ne bişey oluyor. mesaj attım sunucu sahibine. inş ilgilenir.

public_html klasörü oluşturup taşımayı denediniz mi?
Public_html ftp'deki / dosyasıdır. / dosyasının içine atabilirsiniz. Dosyaların atmamasının nedeni ise disk alanınızın yetersiz olmasıdır. Sunucu sahibinden hosting paketinizin disk alanını artırmasını isteyiniz. Bir sıkıntı çıktı heralde hosting'inizde.