MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Minecraft Premium Hesap Sadece......
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Minecraft Premium Hesap Sadece 15 tl . evet evet yanlış duymadınız.
Normal fiyatı 50 tldir. Fakat 2 şanslı kişiye 15 Tl.

Hesaplar 2. El olup sorunsuzdur. Aldığınız zaman herşeyi ile birlikte verilecektir.

Ödeme Yolları:
-Paypal
-Avea Mobil Ödeme
-Turkcell Mobil Ödeme

Asıl satış linki:
Kod:
http://www.webmastersitesi.com/hesap-lisans-alis-satis/928025-minecraft-premium-hesap-sadece.htm
bana kazık gibi geldi ben sıfırnı 30 TL almıştım
(24-01-2013, Saat:18:12)AxooR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bana kazık gibi geldi ben sıfırnı 30 TL almıştım

Kendi sitesine bakıp fiyatı doları bugünkü kuru ile çevirince 50 tl oluyor..
Webmastersitesinde 2 olumlu ticaret deneyimim var. Ayrıca tc kimlik onayım da var.
Ben almak istiyorum bu webmaster sitesi çok sorunlu ya kayıt oldum ama hiç bir sayfaya giremiyorum neyse ben nasıl alıcam şimdi? (turkcell kullanıyorum)
t.c kimlik onayım var diyonda artık zaten tc kimlik onaysız üye almıyorlar
Merhaba ben üyeliklerin birine talibim Turkcell mobil ödemeden, eğer rica etsem pm şeklinde üyelik isimlerini atabilir misiniz? Alacağım hesabın adinin hoş bir şey olması tercihimdir Gülümseme
(18-02-2013, Saat:21:19)Elviorion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ben üyeliklerin birine talibim Turkcell mobil ödemeden, eğer rica etsem pm şeklinde üyelik isimlerini atabilir misiniz? Alacağım hesabın adinin hoş bir şey olması tercihimdir Gülümseme

Hesaplarda oynama yapılmıyor.

işte nickler:
resim