MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb İndex.php Hatası.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

slm merhaba arkadaşlar sitemde index.php
Hata alıyorum Siliyorum Ama Geri Geliyor ve İndex.php İnternet Expoloer'den Giriş Yapamıyorum Google Chorme'den de Giriş Yaptıgımda İndex.php Fotterin Altında
Şu Hatayı Alıyorum
Kod:
<error>
    <dateline>1358847151</dateline>
    <script></script>
    <line>0</line>
    <type>20</type>
    <friendly_type>MyBB SQL Hatası</friendly_type>
    <message>SQL Hatası: 1146 - Table 'utku618_skystar4.mybb_feedbot' doesn't exist
Sorgu:
            SELECT
                ID_FEED, fid, feedurl, title, postername, updatetime, enabled, html,
                uid, locked, articlelink, topicprefix, numbertoimport, importevery, markasread
            FROM mybb_feedbot
            WHERE enabled = 1</message>
</error>
Site:www.skystar4.com/index.php
Simdiden Teşekküre Ediyorum Sizlere.
mybb_feedbot eksik oldugu için bu hatayı alıyorsun phpmyadmin den bu tabloyu tekrar oluşturman gerek yada sql sorgusu sırasında tablo on ek de almıyo olabilir öncelikle tabloyu kontrol edin eğer sorun orada değilse sıkıntı sorgunun yanlıs yazılmasından da kaynaklanıyo olabilir
Galiba rss ile ilgili bir eklenti kurmuşsunuz.Onu kaldırın sorun çözülür
(22-01-2013, Saat:19:41)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Galiba rss ile ilgili bir eklenti kurmuşsunuz.Onu kaldırın sorun çözülür

eğer eklenti kurduysa kaldırmasından ziyade kapatıp sql sorgusunu düzenlerse tekrar aktif olarak kullana bilir
sql sorununu nasıl düzelteceğiz.
(23-01-2013, Saat:12:18)eray5050 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sql sorununu nasıl düzelteceğiz.

büyük ihtimal yazarken table prefix değeri eklenmemiştir eklentiyi paylaşırsan inceleyip bir çözüm bulabiliriz
  • RSS eklentisini Admin Paneli Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Pluginler bölümünden kapatıp,kaldırınız.
  • Kullandığınız paketin index.php dosyasını indirip FTP'den orjinal index.php dosyasını atınızç
  • Admin Paneli Sağ Ok Temalar ve Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Temanın index(anasayfa) kodlarını yine kullandığınız temanın orjinal versiyonu ile değiştiriniz.
Yedek almayı unutmayınız.
Kolay gelsin,umarım sorununuz çözülür.