MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ne Tür Bir Forum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ne tür bir forum açmalıyım arkadaşlar genel açarsam tutmayacağından korkuyorum örnek verirmisiniz örnegin film sitesi aç vs vs vs
Biz bilsek biz açarız hacı Açık Ağızlı Gülümseme Ama şunu söyleyim tek ürün üstüne açacaksın taraftar forumu aç Gülümseme
(16-01-2013, Saat:02:00)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Biz bilsek biz açarız hacı Açık Ağızlı Gülümseme Ama şunu söyleyim tek ürün üstüne açacaksın taraftar forumu aç Gülümseme

deli olcam ya o kadar iyi forumlar varki insan açmaya korkuyor.
(16-01-2013, Saat:02:01)webbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-01-2013, Saat:02:00)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Biz bilsek biz açarız hacı Açık Ağızlı Gülümseme Ama şunu söyleyim tek ürün üstüne açacaksın taraftar forumu aç Gülümseme

deli olcam ya o kadar iyi forumlar varki insan açmaya korkuyor.

Valla bu zamanda forum tutturmak çok zor iş.
En iyi Tuturma Yolu Türkiyeye Gelecek Yeni Bir Oyunun Forumunu Açmak Örn Warface Ama Çoktan Benim Bildiğim 3 Site Var Açık Ağızlı Gülümseme
Genel Forum açıcaksın.
Bol bol etkinlik yapıcaksın.
Mesela 1 etkinlik yapıcaksın ama etkinlik 1 hafta süreli olacak.
Adamlar sonucu için bekliycek.
O etkinlik bitince yeni bir etkinklik böyle böyle.
(16-01-2013, Saat:13:52)Mr Kadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genel Forum açıcaksın.
Bol bol etkinlik yapıcaksın.
Mesela 1 etkinlik yapıcaksın ama etkinlik 1 hafta süreli olacak.
Adamlar sonucu için bekliycek.
O etkinlik bitince yeni bir etkinklik böyle böyle.

katılıyorum
istediğin siteyi açıp büyütürsün bu sana kalmış ama diğer sitelerden farkın olmalı tema olarak konu içeriği olarak kurallar vs farkın olmadan birşey yapamazsın diğer sitelerle aranda fark yaratmalısın Gülümseme
Sayfalar: 1 2