MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ProStats Eklentisi CPU Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
www.mmokenti.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.9
Hata-Sorun Sorun açıklaması : ProStats eklentisi veritabanına çok sorgu gönderdiği için CPU sorunu yaşıyorum istediğim şey şu şekilde arkadaşlar varsa bir mümkünatı paylaşmanızı istiyorum;Öncelikle ProStats'da Forum İstatisklerinden herhangi birine girdiğimde konuyu şuna benzer URL'ler ile açıyor:
PHP Kod:
?pid=18323#pid18323 
Ben bu şekilde değilde direk URL biçiminde açılsın istiyorum yani şu şekilde:
http://mybbdepo.com/kurban-bayrami-niz-m...onusu.html (Örnek konudur.)
Bunu nasıl yapabilirim acaba?
Yardımlarınızı bekliyorum umuyorum benim gibi bir çok arkadaşın işine yarayacaktır.
Valla bunu bende istiyorum aslında Gülümseme
Onun yerine mybbdepodaki genel bakış eklentisini kullanın derim o daha stabil Göz kırpma
(15-01-2013, Saat:13:33)The PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Onun yerine mybbdepodaki genel bakış eklentisini kullanın derim o daha stabil Göz kırpma
Çok fark yapacağını sanmıyorum açıkçası.
(15-01-2013, Saat:09:46)PanDooRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site Site Adresi :
Kod:
www.mmokenti.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.9
Hata-Sorun Sorun açıklaması : ProStats eklentisi veritabanına çok sorgu gönderdiği için CPU sorunu yaşıyorum istediğim şey şu şekilde arkadaşlar varsa bir mümkünatı paylaşmanızı istiyorum;Öncelikle ProStats'da Forum İstatisklerinden herhangi birine girdiğimde konuyu şuna benzer URL'ler ile açıyor:
PHP Kod:
?pid=18323#pid18323 
Ben bu şekilde değilde direk URL biçiminde açılsın istiyorum yani şu şekilde:
http://mybbdepo.com/kurban-bayrami-niz-m...onusu.html (Örnek konudur.)
Bunu nasıl yapabilirim acaba?
Yardımlarınızı bekliyorum umuyorum benim gibi bir çok arkadaşın işine yarayacaktır.

Hocam o konuya direk girmediğinizden. Eklenti son yoruma yönlendirmek için o kodları kullanıyor hata değil. Gayet olması gerektiği gibi. Süper
(15-01-2013, Saat:18:45)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam o konuya direk girmediğinizden. Eklenti son yoruma yönlendirmek için o kodları kullanıyor hata değil. Gayet olması gerektiği gibi. Süper
Biliyorum hocam fakat ben bu şekilde değilde direk konuya gitmesini istiyorum tıkladığımız an.Son yoruma gidince veritabanını yoruyor.
(15-01-2013, Saat:18:54)PanDooRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-01-2013, Saat:18:45)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam o konuya direk girmediğinizden. Eklenti son yoruma yönlendirmek için o kodları kullanıyor hata değil. Gayet olması gerektiği gibi. Süper
Biliyorum hocam fakat ben bu şekilde değilde direk konuya gitmesini istiyorum tıkladığımız an.Son yoruma gidince veritabanını yoruyor.

Hocam eklentiye son yorumları gösterdiği içi mecburen o kodlar çıkıyor. Ama çıkmamasını iştiyorsanız şu eklentiyi kullanabilirşiniz.

http://mybbdepo.com/ajaxli-overview-gene...onusu.html
Kullandığım eklentiden memnunum linkleri normal bir şekilde koymanın bir yolu mutlaka olmalı diye düşünüyorum.