MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Teşekkür Et Plugin - Türkçe
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
MyBB için Teşekkür ET Butonu Eklentisi
Makale-Not Eklentinin ismi: Teşekkür Plugin
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: SaeedGh
Çevirmen Türkçe Çeviri: XpSerkan
Versiyon-Saat Eklentinin Versiyonu: 3.9.1
[check=d82cb3ceedd7eafa8954449cd02a449f]3.9.1[/check]
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB 1.4.x + 1.6.x + Yeni eklenti sistemine göre uyumludur.
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Açıklama-Detay Eklentinin Açıklaması: Kullanıcıların her mesajına teşekkür butonu eklemenizi sağlar.
Ayrıca eklenti stabil olarak çalışmakta ve şuan da MCTR'de kullanılmaktadır.

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- FTP-Upload klasörü içindeki dosyaları forum kurulu olduğu ana dizine yani forumunuz nereye kurulu ise örnek, (puplic_html içine) yükleyiniz.
3)- Admin paneli Sağ Ok Plugin Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Başka hiçbir ayar yapmanıza gerek yoktur.

Resim-Grafik Eklenti Önizlemeleri:
resim

resim

Kaynak:
Kod:
http://mods.mybb.com/view/thanks

Rar Şifresi: mybb.com.tr

Not: Eğer teşekkür butonları gözükmez ise, butonları kullandığınız temanın klasörüne yüklemeniz sorunu çözmenize yardımcı olabilir.. öneri - Fikir

Ayrıca şu işlemi deneye bilirsiniz:

postbit şablonunda bul:
PHP Kod:
{$post['button_quote']} 

Hemen yanına ekle.
Kod:
{$post['thanks']}

Dikey postbit kullananlar aynı işlemi, postbit_classic şablonunada uygulasınlar..

Eklenti Güncellenmiştir + Yeni 1.6.5 sürümünün eklenti sistemine göre uyumlu hale getirilmiştir..

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr
konuyu ekledim ancak şöyle bir sorum olacak mesela teşekkür alanların listesi şeklinde bir eklentimiz varmıdır? yani ben mesela üye profilinde kaç teşekkür aldığını göstermek istiyorum
(26-01-2012, Saat:20:42)erman33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konuyu ekledim ancak şöyle bir sorum olacak mesela teşekkür alanların listesi şeklinde bir eklentimiz varmıdır? yani ben mesela üye profilinde kaç teşekkür aldığını göstermek istiyorum

Hayır, ancak owerwiew eklentisine koyabilirsin.
Bunun için Admin CP
Forum ayarları
Owerwiew

"Teşekkür alanlar gösterilsin mi?" seçeneğini aktifleştiriniz.
Dediğin Herşeyi Yaptım Fakat Buton Hala Gözükmedi üzgün
Teşekkür bıtonuna basıldığında
Kod:
an Error had occured please contact administrator

uyarısı çıkıyor. Sanırım ajax çakışıyor.
(27-04-2012, Saat:14:40)sucukludondurma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkür bıtonuna basıldığında
Kod:
an Error had occured please contact administrator

uyarısı çıkıyor. Sanırım ajax çakışıyor.

Plugini kapat tekrar aç
Kapatıp açma ile alakası yok. Community'de sorunun çözümü için aşağıdaki öneri verilmiş bir başka kullanıcıya. Bende bahsedilen ayar da yok.

Alıntı:Please go to phpMyAdmin and browse "mybb_posts" table. You should have a "pthx" field there but MyBB can not find it. So I guess you've changed its name to something else
(27-04-2012, Saat:23:17)sucukludondurma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kapatıp açma ile alakası yok. Community'de sorunun çözümü için aşağıdaki öneri verilmiş bir başka kullanıcıya. Bende bahsedilen ayar da yok.

Alıntı:Please go to phpMyAdmin and browse "mybb_posts" table. You should have a "pthx" field there but MyBB can not find it. So I guess you've changed its name to something else

Benim dediğimi denedin mi?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6