MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~ßyßurak~ V11 Tema Gelişim Tanıtımı Genel Konusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
resim

Yorumlarınızı Esirgemeyiniz Lütfen

Güncelleme 6.1.2013 20:28

resim

resim

Güncelleme 9.1.2013 19:55

resim
güzelde iki değişiklik var apart gibi olmuş bide bi isteğim var multi color yapmayı anlatırmısın lodos paylaşmış anlamadım güzel anlatamamış senden bekliyoruz hadi
Klasik tema daima uzun header ve uzun footerle sağlanmaz!

siz uzun heder ile uzun footeri süslemedikçe uyum sağladığını veya hoşnut kalındığını göremezsiniz.

süsledikçede kodlma zorlaşır çok kod fazla yüklemek demek ve bu tema için kötü haber demek.

şuan bakıyorum yan menü le katagoriler güzel ama header ile footer hiçde güzel değil heee ben zaten bunları ayarlıcam diyorsun hadi kolay gelsin.
Şahsen ben de sayfayı baştan başa saran header ve footer yapısının göze pek hoş gelmediği kanaatindeyim.
Aynı şekilde bu kısımların özellikle de header'ın (dikey olarak) çok geniş olması da genellikle estetiği bozabiliyor.

Elinize sağlık.
Kolaylıklar dilerim...
sadece üst header güzel durur karşısına panel multi color fln
Headerın Üst Kısmı Biraz Değiştirildi. Yan Menü DAraltı Açık Ağızlı Gülümseme Düzelticem Açık Ağızlı Gülümseme

resim
Hocam birkaç şeys söyleyeceğim yanlış anlama ben beğendim:

Hocam sen alıntı yapıyorsun ancak hissettirmiyosun Yani snn bnm gibi temayla uğraşmayanlar anlayamaz.
Ve bence bu bir başarı
Güzel tema Süper
Sayfalar: 1 2 3