MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Candy Temasını Paylaşabilirmiyim?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Candy Temasına bakarak Ona %99 benzeyen ama Türkçe olmayan yaptığım temayı paylaşabilirmiyim? öneri - Fikir
Paylaş Tabi.
Moderatör ve Adminin izini olması lazım ondan anket yaptım.Aksi takdirde ban yerim.
Keşke ÖM İle Söyleseydin o zaman.
(01-01-2013, Saat:15:17)ByEgeLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Candy Temasına bakarak Ona %99 benzeyen ama Türkçe olmayan yaptığım temayı paylaşabilirmiyim? öneri - Fikir

Sizlere hiçbir engel tanımıyoruz paylaşın görelim neler oluyor. Kızgın - Sinirli
(01-01-2013, Saat:15:21)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(01-01-2013, Saat:15:17)ByEgeLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Candy Temasına bakarak Ona %99 benzeyen ama Türkçe olmayan yaptığım temayı paylaşabilirmiyim? öneri - Fikir

Sizlere hiçbir engel tanımıyoruz paylaşın görelim neler oluyor. Kızgın - Sinirli

O yüzden korkuyorum hocam.
Eğer warez değilse tabikide paylaşabilirsiniz madem kendiniz yaptınız ozaman korkmanıza gerek yok. Gülümseme
(01-01-2013, Saat:15:25)Onur35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eğer warez değilse tabikide paylaşabilirsiniz madem kendiniz yaptınız ozaman korkmanıza gerek yok. Gülümseme

%99 benziyor dedim aynı sanarlar diye korkuyorum arkadaşım.
Sayfalar: 1 2