MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SvMedeT v1 Tema çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba değerli MCTR & MDP Yöneticileri bu konuyu açtığım için kızmassınız umarım. Çünkü bilgiye çok ihtiyacım var. Mahcup

Arkadaşlar yeni tema yapıyorum. Kafamdaki olana göre %20 civarında tamamlandı. Sizlerle anasayfa görüntüsünü paylaşıyorum.

resim

Arkaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen hatalarımı ve eklemem gereken özellikleri söylermisiniz. Göz kırpma
eline sağlık harika bir çalışma
(29-12-2012, Saat:00:22)Respect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eline sağlık harika bir çalışma

Teşekkür ederim hocam.
thead ve panel hariç güzel Gülümseme ayrıca tcat'ı kaldırırsanız daha iyi olur bence Melek - Masum
Elinize Sağlık...
iyi gidiyorsun ama bir kaç yeri editleyerek yada kendin kodlayarak bu kadar şeyi kaç saatte yaptın en fazla 30 dk alır diyorum bence bir daha uğraşsan örnek giriş panelini logonun karşısına al.Apart temasına benzer bir header ve biri altta biri üstte 2 menü açılır olma özelliği olan işte o zaman güzel bir temaya sahip olursun.Yinede emeğine sağlık
Bence güzel gidiyor ancak;

Tcat kalkmalı
Panel olmamış
Thead en azından degrade olsa çok sade
Hala yapıyorum. Gerekli yerlere icon ekledim, panel rengini temaya ayarladım. alt forumları özelleştirdim. header ve footer hala devam ediyor.
Sayfalar: 1 2