MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hala Domain Mi Arıyorsunuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar forumlardahala domain arayanlar görüyorum yaratıcı olunmasını ve anlamlı olmasını istiyorlar.

Anlamlı domainler çok itici olabiliyor bazen örneğin;

hdfilmizleseyret.asd

gibi bir domaindense anlamsız kısa ve şık bi domain daha dikkat çekici olur.Örnek

fizy,google daha birçok ünlü ve anlamsız ismi olan site sayılabilir bu isimlerin sözlükte karşılığı yok ve çok tutuluyorlar.

Türkiyeye bakalım;

mesela mynet anlamlı gibi görünen anlamsız bir kelime

Yani diyorum ki sizde basit,anlamsız şeyler bulun.
Güzel bir yazı olmuş ancak şu da var mynet benim net demek yani anlamlı
google'a hd film izle seyret yazarsanız fizy gibi saçma domainlerin ilk sayfalarda çıkmadığını görebilirsiniz bence domain içerikle alakalı olmalıdır
(27-12-2012, Saat:17:28)bybrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar forumlardahala domain arayanlar görüyorum yaratıcı olunmasını ve anlamlı olmasını istiyorlar.

Anlamlı domainler çok itici olabiliyor bazen örneğin;

hdfilmizleseyret.asd

gibi bir domaindense anlamsız kısa ve şık bi domain daha dikkat çekici olur.Örnek

fizy,google daha birçok ünlü ve anlamsız ismi olan site sayılabilir bu isimlerin sözlükte karşılığı yok ve çok tutuluyorlar.

Türkiyeye bakalım;

mesela mynet anlamlı gibi görünen anlamsız bir kelime

Yani diyorum ki sizde basit,anlamsız şeyler bulun.

Mynet Anlamı Var Hocam Açık Ağızlı Gülümseme

Benim İnternetim Açık Ağızlı Gülümseme
Benim Netim Açık Ağızlı Gülümseme
tamamada mynet değil mynetwork olması lazım.Yani anlamlı şeyleri değiştirip hem anlamlı hemde anlamsız anlama getirin diyorum ayrıca google fizy arattıpınızda ilk sayfada fizy kendi sitesi başta alttada twitter,facebook sayfası fln çıkmakta