MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Puanlama Sistemi Hata !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Mybb Sürümü : 1.6.8
Puanlama Sistemi Sürümü : 1.9.6
Market Sistemi Sürümü : 1.6
Hata Resmi : resim
Hata Link'i : Tıkla
Aldığım Hata :
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim eklentiyi kurdum ancak postbitteki parama tıkladıpığım zaman Sql hatası veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam hangi eklentileri kullanıyorsunuz.
(21-12-2012, Saat:17:46)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam hangi eklentileri kullanıyorsunuz.

Eklentiler bölümüne girerkende hata veriyor .
Ancak hata yukarıda belirttiğim eklentileri kurduktan sonra meydana geldi .
(21-12-2012, Saat:18:04)ByCenkay™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-12-2012, Saat:17:46)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam hangi eklentileri kullanıyorsunuz.

Eklentiler bölümüne girerkende hata veriyor .
Ancak hata yukarıda belirttiğim eklentileri kurduktan sonra meydana geldi .

Hocam dosyaları Yanlış yere yüklemissinizdir. Tekrar FTP'ye olması gereken yere yükleyiniz.
Nod 32 Siteyi engelliyor, virüs taraması yaptırın.
(22-12-2012, Saat:04:43)grdiyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nod 32 Siteyi engelliyor, virüs taraması yaptırın.

bundan 2 yıl önce bir üye virüslü paylaşım yaptığı için kara listeye alındık 5--6 kere siteyi baştan kurduk , sunucu değiştirdik ama olmuyor nod 32 domaini kara listeye almış.
şanslısınız hocam aynı sorunu NiqoTin de yaşıyordu o çözmüştü Gülümseme
(23-12-2012, Saat:17:08)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]şanslısınız hocam aynı sorunu NiqoTin de yaşıyordu o çözmüştü Gülümseme

Evet, hocam bende yabancı br siteden eklenti indirdim çevirdim siteye ekledim ama vürüslüymüs. fark ettim sildim ama nod32 kara listeye almıstı. Nod32 ile 7-8 ay savastım neredeyse haftada bir mesaj gönderiyordum. En sonunda hallettiler. Göz kırpma

Hocam sorununuza gelirse;

Kurdugunuz eklentiyi kurdugunuz yollardan tekrar kaldırın. Daha sonra sitenizdeki eklentieri pasifleştirp tekrar kurun. Kurulumu yaparken doğru yaptığınıza emin olun. Süper