MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Sitelerde Olmazsa Olmaz Eklentiler Nelerdir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Mybb Sitelerde Olmazsa Olmaz Eklentiler Nelerdir Yazarsanız Sevinirim Yeni Mybb Sitem İÇin Kurucamda
1-) Google SEO (Seo Hakkında Açıklama Yapmama Gerek Yoktur Diye Düşünüyorum Gülümseme )
2-)Kayıtta Güvenlik Sorusu (Spam ve Bot Güvenliği İçin Gerekli)
3-)TagCloud (Bence Gereklidir..!)
4-)Sayfaya Sığdır Eklentisi (Eklenen resimleri yeniden boyutlandırır ve sayfadan taşırmaz.Resim Varsa Sitede Buda Gerkli)
5-)ProStats Gelişmiş İstatistik (Bu Ziyaretcilerin Son konu,yorum v.b gibi Durumları Görmesini Sağlar.)

bir kaç tane daha var fakat çok eklenti sunucuyu kasacağından dolayı önermem sn kendine uygun olanları seç kur.
Aslında Göreceli bi soru Gülümseme siteden siteyede değişir bu..
(13-12-2012, Saat:19:09)Fenerbahce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aslında Göreceli bi soru Gülümseme siteden siteyede değişir bu..

Aynen, katılıyorum.
(13-12-2012, Saat:19:11)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-12-2012, Saat:19:09)Fenerbahce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aslında Göreceli bi soru Gülümseme siteden siteyede değişir bu..

Aynen, katılıyorum.

Ne yani google SEO Kurulmaz mı? veya Kayıtta Güvenlik Sorusu bu iki eklenti mybb'nin olmazsa olmazı... daha doğrusu mybb 1.6.x'in