MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.6.0.8 güncellemeden sonra ilk mesajda reklam plugin çalışmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1.6.0.8 güncellemeden sonra ilk mesajda reklam plugin çalışmıyor
en çok kazanç getiren adsense plugini çalışmıyor
yardımcı olursanız sevinirim
Biraz daha açık olalım güncellemeden önceki sürümünüz kaçtı?
(09-12-2012, Saat:16:56)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Biraz daha açık olalım güncellemeden önceki sürümünüz kaçtı?

1.6.0.0 1.6 nın ilk sürümünü kullanıyordum daha sonra 1.6.0.8 e güncelledim ilk mesajda reklam plugin çalışmıyordu ki bu ilk göze çarpan bugünde farkettim ki konu kilitleme vb. moderasyonlar yapılmıyor nasıl bi belaya bulaştım bilmiyorum üzgün
moderasyonu kullandığımda sayfada aniden şu kodlar çıkıyor
PHP Kod:
ndeleteposts")) { error_no_permission(); } foreach($threadlist as $tid) { $tid = intval($tid); $moderation->delete_thread($tid); $tlist[] = $tid; } log_moderator_action($modlogdata$lang->multi_deleted_threads); if($mybb->input['inlinetype'] == 'search') { clearinline($mybb->input['searchid'], 'search'); } else { clearinline($fid, 'forum'); } mark_reports($tlist, "threads"); moderation_redirect(get_forum_link($fid), $lang->redirect_inline_threadsdeleted); break; // Open threads - Inline moderation case "multiopenthreads": // Verify incoming POST request verify_post_check($mybb->input['my_post_key']); if(!empty($mybb->input['searchid'])) { // From search page $threads = getids($mybb->input['searchid'], 'search'); if(!is_moderator_by_tids($threads, 'canopenclosethreads')) { error_no_permission(); } } else { $threads = getids($fid, 'forum'); if(!is_moderator($fid, 'canopenclosethreads')) { error_no_permission(); } } if(count($threads) < 1) { error($lang->error_inline_nothreadsselected); } $moderation->open_threads($threads); log_moderator_action($modlogdata$lang->multi_opened_threads); if($mybb->input['inlinetype'] == 'search') { clearinline($mybb->input['searchid'], 'search'); } else { clearinline($fid, 'forum'); } moderation_redirect(get_forum_link($fid), $lang->redirect_inline_threadsopened); break; // Close threads - Inline moderation case "multiclosethreads": // Verify incoming POST request verify_post_check($mybb->input['my_post_key']); if(!empty($mybb->input['searchid'])) { // From search page $threads = getids($mybb->input['searchid'], 'search'); if(!is_moderator_by_tids($threads, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } else { $threads = getids($fid, 'forum'); if(!is_moderator($fid, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } if(count($threads) < 1) { error($lang->error_inline_nothreadsselected); } $moderation->close_threads($threads); log_moderator_action($modlogdata$lang->multi_closed_threads); if($mybb->input['inlinetype'] == 'search') { clearinline($mybb->input['searchid'], 'search'); } else { clearinline($fid, 'forum'); } moderation_redirect(get_forum_link($fid), $lang->redirect_inline_threadsclosed); break; // Approve threads - Inline moderation case "multiapprovethreads": // Verify incoming POST request verify_post_check($mybb->input['my_post_key']); if(!empty($mybb->input['searchid'])) { // From search page $threads = getids($mybb->input['searchid'], 'search'); if(!is_moderator_by_tids($threads, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } else { $threads = getids($fid, 'forum'); if(!is_moderator($fid, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } if(count($threads) < 1) { error($lang->error_inline_nothreadsselected); } $moderation->approve_threads($threads$fid); log_moderator_action($modlogdata$lang->multi_approved_threads); if($mybb->input['inlinetype'] == 'search') { clearinline($mybb->input['searchid'], 'search'); } else { clearinline($fid, 'forum'); } $cache->update_stats(); moderation_redirect(get_forum_link($fid), $lang->redirect_inline_threadsapproved); break; // Unapprove threads - Inline moderation case "multiunapprovethreads": // Verify incoming POST request verify_post_check($mybb->input['my_post_key']); if(!empty($mybb->input['searchid'])) { // From search page $threads = getids($mybb->input['searchid'], 'search'); if(!is_moderator_by_tids($threads, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } else { $threads = getids($fid, 'forum'); if(!is_moderator($fid, 'canmanagethreads')) { error_no_permission(); } } if(count($threads) < 1) { error($lang->error_inline_nothreadsselected); } $moderation->unapprove_threads($threads$fid); log_moderator_action($modlogdata$lang->multi_unapproved_threads); if($mybb->input['inlinetype'] == 'search') { clearinline($mybb->input['searchid'], 'search'); } else { clearinline($fid, 'forum'); } $cache->update_stats(); moderation_red 

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Merhaba mstyalvac,

Site adresinizi code tagleri içinde verebilirmisiniz.
(10-12-2012, Saat:20:44)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba mstyalvac,

Site adresinizi code tagleri içinde verebilirmisiniz.

tabi

Kod:
http://www.teknikforum.net/
Hocam güncellemeyi yaparken hata yapmıs olabilirmisiniz. Ya da güncelleme ayrıntılarına dikkat ettiniz mi_?

Yukarıdaki sorunun cevabı evet ise yani düzenli olarak güncelledim diyorsanız;

Aşağıdaki paketle tekrar güncelleyiniz.

iyi forumlar.
(11-12-2012, Saat:16:11)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam güncellemeyi yaparken hata yapmıs olabilirmisiniz. Ya da güncelleme ayrıntılarına dikkat ettiniz mi_?

Yukarıdaki sorunun cevabı evet ise yani düzenli olarak güncelledim diyorsanız;

Aşağıdaki paketle tekrar güncelleyiniz.

iyi forumlar.

Teşekkürler şimdi sizin anlatımınıza göre güncelleme yapacağım inşallah herhangi bir problem çıkmaz Süper
aynı sorun bende de var malese olmuyor manuel olarak postbit classic e ekledim fakat bu sefer her mesajda çıkıyor anlamadım gitti üzgün