MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: en üstte slayt halinde resim koyma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
hocaları merhaba

http://www.forumburdur.com forumun üzerinde beyaz bir boşluk var
bunu nasıl kaldırabilirim daha doğrusu kaldırmaktan ziyade sürekli değişen resimler nasıl koyarım bana bu konuda yardımcı olabilirmisinizresim
Orası header yanlış hatırlamıyorsam o beyaz yer logo yeri orası kalkarsa mavi yer felanda gider
Hocam konu başlığını düzenlemesseniz kimse size destek vermez.

Ama ben dayanamıyorum o ayrı bişe;

Bakın. İki nedeni olabilir;

1. Temayı yüklerken resimleri ekşik yüklemissinizdir.
2. Header ya da global.css de değişiklik yaptıysanız. yaptığınız değişiklikte farketmeden biryerleri değiştirmiş/silmeniz bu hataya neden olabilir.

Bana Temanın resimleri eksik atmıssınız gibi geldi, tekrar resimleri atmayı deneyin.

Nesil diye resim klasörü olması gerekir. O klasörü /images klasörünün içine atın Süper
Tema resimleri eksik hocam.
buraya sürekli değişen resim koymam için ne yapmam gerekli peki
Yukarıdaki arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmış..

Yalnız Burdur'un il olduğu hiç aklıma gelmiyor forum budur yazacakmış niye burdur yazdıysa diyorum Açık Ağızlı Gülümseme
(24-11-2012, Saat:00:13)asnhbh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]buraya sürekli değişen resim koymam için ne yapmam gerekli peki

Sürekli değişen derken tam olarak nasıl bişe iştediniz biraz daha ayrıntılı anlatırsanız.
(24-11-2012, Saat:00:16)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yukarıdaki arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmış..

Yalnız Burdur'un il olduğu hiç aklıma gelmiyor forum budur yazacakmış niye burdur yazdıysa diyorum Açık Ağızlı Gülümseme

ama olmadı akdenizin incisiyiz Gülümseme sürekli eğişen resimleri nasıl koyabilirim
Sayfalar: 1 2 3