MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: taşıma sounucu hata, hostun hatası!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
host kendi sunucu taşıması yapmış siteyi taşıadman sonra açtılar sonra ne olduysa kapandı hata vermeeye başladı bir türlü çözüm bulamadım siizn yardımalrınızı bekliyorum..:

forumgezgin.com

hata neen kaynaklanıyor anlamadım.. install klasötünü sildim 1.6.8 install klasöürünü attım bir şey değişmedi sql dosyasını atmışlar 500 küsür mb duruyor sorun yok ne yapmam laızm yarıdmlarınız bekliyorum tşkler..
install icindek lock sil
Forumun Kurulu Olduğu Dizindeki İnstall Klasörünün İsmini Değiştirin Sonuna Bir Harf Ekleyin Yeterli Olur. Büyük İhtimalle Sorun Çözülür.
bu sefer bu hatayı veriyor:
Kod:
http://forumgezgin.com/
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (42)
Error Message:
Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.
install den upgrade diyorsanız eğer orda id, porala isitiyor forum adminin kullanıcı adı ve şifre yaazıdğımda başka hatalar veriyor?

edit:msn den ulaşabilşirseniz çok sevinirimKafası Karışmış[email protected]
Hocam Sanırım Taşıma Sırasında Bir Sorun Olmuş Tam Anlayamadım.
(19-11-2012, Saat:19:12)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Sanırım Taşıma Sırasında Bir Sorun Olmuş Tam Anlayamadım.
hocam msn ekleyip yardımcı olma hitimaliniz varmı? bugün host beni çileden çıkardı bir türlü çözüm bulamadım..
www.siteadi.com/install/upgrade.php yazınca çalışıyor mu?
(19-11-2012, Saat:19:14)sadoado Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-11-2012, Saat:19:12)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Sanırım Taşıma Sırasında Bir Sorun Olmuş Tam Anlayamadım.
hocam msn ekleyip yardımcı olma hitimaliniz varmı? bugün host beni çileden çıkardı bir türlü çözüm bulamadım..

Hocam Msn Ekledim...

[email protected]

Fazla Yardımcı Olacağımı Sanmam Çünkü İlk Defa Görüyorum Öyle Bir Hata Gülümseme
Sayfalar: 1 2