MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: shoutbox sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi http://www.subatforum.com:
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar bir shoutbox eklentisi indirdim ftpde gerekli dosyaları dizinlere attım ardından forum ayarları bölümüne girdim aktifleştir dedim hata verdi sonra genel ayarlar bölümüne baktım 6-7 tane myshoutbox bölümü gelmiş.Başka bir siteden indirip tekrar ekleyeyim diyorum bunlar silinmediği için o da olmuyor ne yapmam lazım ?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : yok
Teşekkürler eklentiyi siteden tamamen kaldırdım Gülümseme Peki kurmam için önerdiğiniz bir shoutbox eklentisi var mı ?
(06-11-2012, Saat:19:40)Goldera Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler eklentiyi siteden tamamen kaldırdım Gülümseme Peki kurmam için önerdiğiniz bir shoutbox eklentisi var mı ?

ChangUonDyu öneriyorum. (vbul stilinde)Fakat bunu kurup açıklarını kapatın.
Bir shoutbox yükledim sonra onu yukarı taşıdım gayet iyi çalışıyor ama alttaki shoutbox silinmedi sürekli yükleniyor yazıyor onu nasıl kaldırabilirim ?
Forumda footer silinmiş ve tabiki mesaj da silindi.. Emeğe saygı lütfen.......
(06-11-2012, Saat:21:27)devmybb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forumda footer silinmiş ve tabiki mesaj da silindi.. Emeğe saygı lütfen.......

Bakmayı unuttum. Görseydim düzeltmeden yardımcı olmazdım. Emeğe saygı için lütfen footerini düzenle.