MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: yandex sayaç kodunu mybb ye ekleme ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi artık yandex de dışa açıldı ve Türkiye'min önemli parçalarından biri haline gelmeye başladı ve bende yandex webmaster araçlarından sitemi kayıt ettirdim.
Amma bir sayaç ekleme mevzusuna gelince tıkandım bir html kod verdi ve bunu sitenizin her sayfasına eklemelisiniz diyor şimdi burada üstatlara soruyorum bunun başka bir yolu yokmu mesela google analitik için olduğu gibi bir eklenti varmıdır mybb için.
Site adresim :http://siberbilgi.net Nasıl - Neydi
footer ya da header şablonuna ekleyin Gülümseme
(03-11-2012, Saat:13:17)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]footer ya da header şablonuna ekleyin Gülümseme
Direk herhangi birine ekleyince verimli kullanabilir miyiz yani tüm sayfaları görebilecek şekilde...
(03-11-2012, Saat:13:20)ahmetsahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Direk herhangi birine ekleyince verimli kullanabilir miyiz yani tüm sayfaları görebilecek şekilde...

hocam footer ya da header'a ekleyin benim bildiğim forumun her yerinde footer ve header şablonları kullanılıyor
(03-11-2012, Saat:13:23)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-11-2012, Saat:13:20)ahmetsahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Direk herhangi birine ekleyince verimli kullanabilir miyiz yani tüm sayfaları görebilecek şekilde...

hocam footer ya da header'a ekleyin benim bildiğim forumun her yerinde footer ve header şablonları kullanılıyor

anladım üstad çok mantıklı aslında dediğin gibi yapacam. eline sağlık kolay gele...
ekledim footer e biraz önce ana sayfa ve rastgele bir iki konuya girip sayfa kaynağına baktım tüm sayfalarda kod gözüküyor... Şimdi bakalım yandex metrica olayı doğru algılayabilecek mi Gülümseme...