MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Klasörleri Giriş Yasaklama
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Sitemde Örnek Olarak da images gibi klasörleri yasak yetkisi nasıl koyabilirim.
Normalde bu klasörlere başka bir kullanıcılar tarayıcıya yazarak ulaşamaz zaten hocam. Siz resim uzantılarını mı engellemek istiyorsunuz, resimlerin çalınmaması için?
evet engellemek istiyorum
htcacces dosyasından yapabilirsiniz.

Linke göz atın. http://mybbdepo.com/icerik-calinmasini-e...onusu.html
saolun yardımınız için saolun
Hocam O değilde Örneğin İmg Klasörüne Girince

Forbidden

You don't have permission to access /images on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Girmesini İstiyorum Yapınca Resimler Çalışmıyor
(07-11-2012, Saat:18:26)ßy Frosty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam O değilde Örneğin İmg Klasörüne Girince

Forbidden

You don't have permission to access /images on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Girmesini İstiyorum Yapınca Resimler Çalışmıyor

.hattces i silin. Onun yerine görülmemesini istediğin yere boş bir index.html dosyası açın. Görülmesini böylece engellemiş oluruz. İstersen bu index'e yönlendirme kodu yazarak istediğin sayfaya yönlendirebilirsin.
Yardımlarınız İçin Saol un Hocam Bir Sorum Daha Var Bazı Sitelerde O Sayfa Engelleniyor Ama Resimleri Çalışıyor Bunu Nasıl Yapabiliriz Bir Malumatınız Var mı ?
Sayfalar: 1 2